AA S410 SL XTRA FAC KAVUŞTUM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Alıntı

Hayırlı olsun, tradisyonel ingiliz zevki (ve kalitesi) tabi bu silahlar.Dunhill veya rothmans sigarası barbour burberry oxford jaguar aston martin bentley veya holland holland purdey boss gibi av silahları vb gibi İngiltere kökenli markaların yarattiğı sahiplik duyguları lezzet ve konforu bu markada da hissetmek olası.Biraz aristokrat bir zevklere hitap eder bunlar.

Çok haklısınız ama ekonomik kriz İngilizleri oldukça etkiledi.Bu hobi ile alakalı markalara bakarsak BSA'yı Gamo satın aldı , Daystate İtalyanların Marocchi av tüfeği üretici firması tarafından alındı , yine en büyük markalardan Theoben'ın Fx ile flörtü gözleniyor.Bu markayıda yakında Fx satın alırsa hiç şaşırmam.Şu anda Air Arms safkan İngiliz kalmış gözüküyor.
    Bu arada av tüfekleri ile ilgilenenler bilir İtalyan Marocchi firması bazı av tüfeği modellerini Türkiye'de Ata Arms'a yaptırmakta.Ben av tüfeğimi Ata Arms'ın fabrikasından almıştım.Biraz sohbet etme imkanım olmuştu.Hatta 20 cal. tüfek ellerinde olmadığı için İtalya için ürettikleri Marocchi markalı tüfeklerden birini vermişlerdi bana.Bakarsınız bir süre sonra Türkiye'de imal edilmiş Daystatelerden alma imkanımız olur.

FİLİNTALAR GRUBU

• Maalesef global ekonomi böyle.kaçınılmaz olarak orijinallik zedeleniyor.Bu sebepten satın olmuş olduğunuz silah bu yönden de ayrıcalıklı.

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. Keyifli atışlar dilerim.

• İyi dilekler için çok teşekkür ederim.

FİLİNTALAR GRUBU

• Silahınız hayırlı olsun Allah güle güle kullanmayı nasip etsin

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• AA nız hayırlı olsun daha iyileri bizlerin olur inşallah..

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver