DIANA mod. 470 TH

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, bu tüfek hakkında kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Tüfeği sadece internetten inceledim. Bursa'da bulamadım bu tüfeği. Bu sebepten inceleyemedim. Kullanan arkadaşların yorumlarını alabilirsem kafam rahat bir şekilde bu tüfeği düşünebilirim. Teşekkürler Cenk. g;$i

• silah mod460'ın kundağı ve tetiği değiştirilmiş versiyonu diyebiliriz. ben mod460 ile atış yapma imkanı bulmuştum. sonuçta Diana kalitesi ve yüksek gücüne sahip bir silah. mod460 sahipleri izlenimlerini aktaracaktır.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• arkadaşım öncelikle formumuza hoşgeldin.bu silahı alanı duymadım fiyatı malum biraz yüksek bir yaylı silah için çok fazla,bende alıcaktım bu silahı fakat air arms aldım ve çok memnunum aralarında pek bir fiyat farkı yok güç olarak air arms kat kat fazla ve çok isabetlidir bunuda belirteyim,her iki silahıda http://www.yatagun.comdan bulabilirsin oraya üye olmanı sana tavsiye ederim çünkü makul derecede inrimleri oluryor saygılar ^^

Hw 97k

• Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Air Arms sanırım yaylı bir tüfek değil. Mod 350 kuvvetli bir tüfek (460tan daha kuvvetli) olduğunu forumda yaptığım araştırmalar sonucu öğrendim. Ancak dizayn olarak bu tüfek çok hoşuma gitti zaten diana kullanan arkadaşlarımızda tüfeğin kaliteli olduğunu belirtmişler. Joey_jordison, Yatagun'a üye olacağım. RaptorX sana daTekrar teşekkür ediyorum...

• mrb cenk bir diana 46 magnum kullanıcısı olarak yaylıda alınacak tek tufek diyebilirim güç bakımından bu arada size pcp tavsiye edebilirler bu bi bakış açısı bende iyi bir pcp alıcam ama diana 460 magnum her zaman benle olacak gerek estetik gerek gücü bir yaylı olarak beni fazlasıyla memnun ediyor 470 th incelemelerime göre 460 ile aynı güçte sadece görsel olarak zenginleştirilmiş bir model olarak görünüyor ama çok ta şık olmuş naçiz ane bunlar benim görüşlerimdir saygılar g;$i

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• bir iki gün önce bir arkadas diana 350 magnumu yanında bir seyler daha vardı 450 bırakmıstı yeni satıldı onu alabilrdin kismetr degilmiş ama 460 magnum her konudan daha iyi okumustum yani 350 magnum tamam daha guclude daha cok sarsıyor isabet oranıda 460 magnum kadar degil bilginize

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• Diana'nın 2009 yazında piyasaya sürdüğü ve sonbaharda Türkiye'ye gelen bir tüfek .Yeni bir tüfek olduğu için kullanıcısını bulman zor.Ancak tüfeği kaba taslak incelediğimde bana göre iki önemli unsur gördüm

1. Çok şık, kaliteli bir ahşabı var.(Gerisin söylemiyorum ,zaten Diana ) g;$i

2. Biraz ağır bir tüfek ,ayak ve orta karar bir dürbün ile 5kg'ı yakalar. ?(

Tavsiye edermisin dersen ? evet ..

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• ben fiyat açısından nitelendirdim konuyu arkadaşım karar senin zevk senin ^^

Hw 97k