ewanıx s10 105m grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ellerine sağlık abi

teşekkürler turan kardeş,başlangıç için fena değil :) gelsin bakalım şu siparişler bakalım neler yapabileceğiz ;kihhik,

• sevgili dostum 105 m mesafede kağıt A4 ise yaklaşık 10 cm den düşük bir grup demektir. buna fena sayılmaz değil pek çok iyi atıcının çok iyi dediği bir grupmandır. 105 mde 10 cm nin altına inmek her babayiğitin harcı değildir. Gerçekten tebrik ediyorum.
    saygılarımla

• Atışlar gayet güzel,tebrikler.

Ama havada biraz rüzgar var sanırım.

• elinize sağlık, eminim daha iyilerini de yapabilirsiniz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hepinize çok teşekkür ediyorum :) A4 kağıdı evet,elimde hazır hedef kağıdı olmadığından kendim karaladım ;kihhik, rüzgar önemsenmeyecek kadar hafif,bu mesafede pelet e ne kadar etki eder bilemiyorum ama beyaz kağıt güneşli havada tıpkı ayna gibi parlıyor,bir daha ki sefere buna dikkat etmem lazım,saygılar hepinize

• bir dahaki sefere hazır hedef kağıtlarından kullanın, grup daha da küçülür. elinize sağlık. :thumbup:

6-24*50 tasko

• teşekkür ederim hocam :) kağıttan ziyade bol antrenman yapmam gerekiyor ;(