Crossman CRS-1077 ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • crosman 1077 100 ytl
    tekrar doldurula bilen tüp (150-240 gr) + aparat yaklaşık 70 ytl
    tüp dolumu (satıcıya göre) 1-2 ytl arası
    88gr tüp 12 ytl
    150 -240 gr tüple kac atış yapılır bilmiyorum deneyemedim ama 88gr lık 300 -350 atış yapılıyor galiba
    eğer bursa da doldura bilirim diyorsan o kadarda masraflı değil
    pellet harcamasıda sana kalmış ama ben daha tassarruf yapamadım bi başladımı kactane atıcağın belli olmuyor

1077 nin güçü düşük 190 m/s başlangıç için bence yeterli istenirse daha sonra yükseltiler co2 arcaması artıyor ve güç artışı makul seviyede ama modifiyası ucuz
    titreşim yok isabet cokk

bence optima ile 1077 yi kıyaslama alıcağın tüfeğin ne iş yapmasını istiyorun
    nasıl bir tüfek hayal ediyorsun ona en yakın tüfeği olmaya çalış

korfezteam.png

• crosman 1077 ie 65-70 m atış yapılabiliyor mu? bunun için modifiye gerekli ise nasıl bir modifiye yapılıyor?

• merhaba ben 10 gün önce 1077 modelinden aldım küçük 1.5 ytl lik co2 tüple kullanıyorum 88 gr aparatı bulamadım henüz küçük tüple 3 şarjor yani her şarjor 12 li 36 atışı tam güçle yapıyosun sonrasında güç düşüyo fakat 6 şarjor rahatlıkla atar gücü fazla değil ama sonuçta av yapmayacağına göre sadece hedeflere atmak için iyi ve makul bir tüfek arka arkaya 12 atış yapıyosun sıkmıyoda insanı pellete gelince kısa mesafe atışları yapacağın için bence pahalı pellete gerek yok yerli pelletde kullanabilirsin 1ile 2 ytl arası 250 lik kutuları masrafda düşer burdan tüpte 1.5 ytl ortalama ama 1 ytl olanıda 2 ytl olanıda var sonuç olarak memnunum ve öneririm bir pcp veya tek atışlık güçlü bir tüfek gibi olmasada 30 mt reden iyi atışlar yapabiliyorum bu dahada uzayabiliyo tabi ilk 3 şarjorde

diana mod 460 magnum 22. barska 6x24x42

crosman pumpmaster 1077 tasco 3x9x50

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• bunu için havalı silah poligonunla konuşmanı tavsiye ederim (çünkü ben bilgiyi ordan aldım )
    en basıt olarak cekic yayı güçlendiriliyor tüfeğin içini actıysan orda siyah tekice benzer kocaman bi metal var tetiğin üstünde tam ortada bir ucu cekiçte bir ucu gövdeye bağlı bir yay var o güçlendiriliyor
    içini acarsan ne kadar basıt bi sistemi olduğunu görürsün
    sistemi görünce maliyet hesaplamasını yakşalık olarak yapabilirsin
    625fbs den 700-750 cıkıyordu galiba
    engin1992 nin tüfeğinde bu modifiye vardı

korfezteam.png

• İlginiz için çok teşekkür ederim sanırım alıp biraz kurcalayacağım.