scuba tüp ile dolum nasıl yapılır

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pompa ile dolum yapamadım artık scuba ile dolum yapacam bana gerekli malzemeler nelerdir

scuba tüp ile dolum yapmanın püf noktaları nelerdir

dolum yapılacak pcp lerim evanix ar6 ve hatsan at44w dir ;tufey#

• scuba tüpünün ağzına, aşağıdaki gibi bir dolum aparatı bağlayıp, ordaki ince hortumun ucuna da silahınızla beraber gelmiş olan dolum ucunu hava kaçırmayacak şekilde bağlayacaksınız.

dolum ucunu silaha takıp, tahliye vanasını sıkıp, ana hava vanasını yavaşça açıp silahı dolduracaksınız. doldururken dolum aaparatı üzerindeki manometreden basıncı kontrol edip, üreticinin verdiği basınca ulaşınca ana vanayı kapatacaksınız, şu anda hortum içinde basınçlı hava olduğundan dolum ucunu silahtan çıkartamazsınız. tahliye vanasını açıp basınçlı havayı boşaltacak daha sonra dolum ucunu silahtan çıkartacaksınız.

silahınız doldurulmuştur.

FX dolum aparatı

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png