Diana Mod 46 Bakım Çalışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • DİANA MOD 46 YAYLI HAVALI TÜFEK
    Tam Boy: 1150 mm.
    Ağırlık: 3,5 Kg.
    Namlu çıkış hızı :
    280 m/s (4.5mm)

[Resim Engellendi: http://s5.directupload.net/images/100123/temp/li5r5zfl.jpg]

Silahın , Kurma kolu mafsalı ve Kurma kolunun arpacığa kilitlenen plastik tutucu kırılmıştı.

Yapılan yenileme çalışmasıyla kırık parçalar yenilenip komple bakımı yapıldı.
    Kurma kolunun Bağlandığı Mafsal , Arpacık ve Piston Contası değişmiştir.
    Silahın Türkiye Distrübütörü Av Doğa Ltd.Şti. Her Parçasını temin etmek mümkündür.

A Takımı Üyesi

• kundağada bakım yapacaksın herhalde Osman amcam. kendi kundağı camcila idi sen ne düşünüyorsun

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Volkan ona şimdilik bir sey yapmadım .orjinal halde.Resim kalitesi bozuk cep tel ile çektim foto iyi cıkmadı.

A Takımı Üyesi

• geçen hafta içi bir akşam eve giderken Osman abiye uğradım, orada silahı gördüm, çok keyifli bir silah ve gıcır gıcırdı, sıfır gibi. Osman abi hadi bir grupman yap deyip elime verdi silahı, 5-6 tane attım. İçimde tekrar yaylı sevgisi depreşti g;$i . Hakikaten çok keyifli ve güzel bir silah.

Osman abi güle güle kullan.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• geçen hafta içi bir akşam eve giderken Osman abiye uğradım, orada silahı gördüm, çok keyifli bir silah ve gıcır gıcırdı, sıfır gibi. Osman abi hadi bir grupman yap deyip elime verdi silahı, 5-6 tane attım. İçimde tekrar yaylı sevgisi depreşti g;$i . Hakikaten çok keyifli ve güzel bir silah.

Osman abi güle güle kullan.

Erdem Teşekkür ederim..Yaylılar benim ilk göz ağrısı silahlarım..Emektar Yaylılarımıza üvey evlat muamelesi yapmamak lazım,,Bakımlarını ve arada birde atış yaparak gönüllerini alıyorum......eskiden PCP Mi vardı.. ;rofl.;

A Takımı Üyesi