31ocak Bu Soğuklar Bize Vız Gelir Tırıs Gider Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Nasıl Yani Yarıştamıyız :him:s

BUUUUU Köşedeeeee İki yıllıııııık Naaamalluuuup ankara tiiiiiimmmm BUUUUU KöŞEDEeeeeeeeee iseeeee Henüz yeni emeklemeye başlamış emeklemesi kısa sürürüüüüüüüüüp Bİrdenbireeeee DEPARRRRRR atmaya başlayaaaaan FilinTALAAARRrrrrr BAKALAIIIIIIIMMMM Hangisssiiiiiii Kazanaaaacaaakkk.... agt

ÖHÖÖHÖ..... Pardon Gırtlağım ve başka bi tarafım yırtıldı... ;atlig;

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Nasıl Yani Yarıştamıyız :him:s

BUUUUU Köşedeeeee İki yıllıııııık Naaamalluuuup ankara tiiiiiimmmm BUUUUU KöŞEDEeeeeeeeee iseeeee Henüz yeni emeklemeye başlamış emeklemesi kısa sürürüüüüüüüüüp Bİrdenbireeeee DEPARRRRRR atmaya başlayaaaaan FilinTALAAARRrrrrr BAKALAIIIIIIIMMMM Hangisssiiiiiii Kazanaaaacaaakkk.... agt

ÖHÖÖHÖ..... Pardon Gırtlağım ve başka bi tarafım yırtıldı... ;atlig;

Gökmen değiliz tabii de başlatalım mı ;director; bir işaretin yeter ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Temiz Bir Maç İstiyorum Belden aşağı vurmak yok Dirsek atmak yok Düşen rakip köede beklenecek falan filan

BOKS

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Klin ;tacli#gonlu sen taktik vermeden bu işin mümkünatı yok. ;keyf;

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• #hims

FİLİNTALAR GRUBU

• BONUS

RAMBO MUMİ ÖZEL

AHA! Bülent abi meşhur ettin beni ! Bak nazar değicek :P

Buluşma herkesin beğenisini kazandı fakat benim bir şikayetim var ! Oda buluşmanın kısa sürmesi :) bence 10 30 buluşmaya başlamak için bence geç bir saat ve biraz erken ayrıldık gibime geldi tadı damağımda kaldı ^^

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• AHA! Bülent abi meşhur ettin beni ! Bak nazar değicek :P

Buluşma herkesin beğenisini kazandı fakat benim bir şikayetim var ! Oda buluşmanın kısa sürmesi :) bence 10 30 buluşmaya başlamak için bence geç bir saat ve biraz erken ayrıldık gibime geldi tadı damağımda kaldı ^^

Meşhur olmak yakışır sana Mumi. :thumbup:

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Meşhur olmak yakışır sana Mumi. :thumbup:

Benden çok filintalara yakışır abi :thumbup:

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»