Pcp önerileri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamun aleykum. Sitenize yeni üye oldum ,pcp tüfek almayı düşünüyorum.Sitedeki araştırmam neticesinde 4 tüfek arasında kaldım.Üstatlar`ın bu tüfekler arasından hangisini hangi dürbünle alırlardı yazmalarını istirham ediyorum.

FX Revolition
    FX Gladiator
    Air Arms S410
    Weıhrauch HW 100

• Revolution farklı bir silah, yarı otomatik olması onu diğerlerinden ayırır (ben öyle düşünüyorum).

diğer üçü arasında ben seçimimi öncelikle Gladiatörden yana kullanmıştım. seçimimdende memnunum.

ancak kişiden kişiye istek ve beklentiler değişir, araştırıp sizin karar vermeniz en doğrusudur.

İstanbul'da bir buluşmaya katılın silahları görüp denersiniz, kullanıcıların fikirlerini alırsınız ona göre karar verirsiniz. veya Katresu'ya bir uğrayın yine orada silahları görüp silahlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png