7 Şubat Atış Sucuk Ekmek Çok Güzel, Gene Gelecek Ben Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;lol;;lol;;lol; Onu gönderirsek 2009 model bi arabayla geri döner ;şrofls;.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• ;lol;;lol;;lol; Onu gönderirsek 2009 model bi arabayla geri döner ;şrofls;.

C.tesi, ogen ile getiriyoruz. ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Erdem kardeşim seni hiç kırmam ;şrofls;.
    Bu arada bende Ankara da 11 yıl oturdum, Namık kemal 1 ilkokulu'nda, Tevfik Fikret'te (O zaman sadece orta 1 ve 2 vardı, çok yeniydi), vede Yükseliş Koleji'nde de okudum.

abi bende Beşiktaş doğumluyum. Cihangir ve Şair Nedim İlkokulu , İTÜ Taşkışla'da biraz dirsek çürütmüşlüğüm var ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• abi bende Beşiktaş doğumluyum. Cihangir ve Şair Nedim İlkokulu , İTÜ Taşkışla'da biraz dirsek çürütmüşlüğüm var ^^

Ekmek neredeyse, memleket orası.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Bugün hava çok güzeldi. Neredeyse hiç rüzgar yoktu. Arap bacı başımıza dikilince korkudan her attığımızı vurmak zorunda kaldık. ;grin;
    Abi bizim kozalaklara ne oldu onlarıda videoya ekleseydin keşke.

• Muhehehe ;lol; abi o ne ya :D
    Ablanın bir elinde gürz bir elinde tabanca var ahaha !
    Bülent abi hafta içi gidiyorsun G.A.M (gezici atış merkezi) ile +;tuftabV# atışlara kıskanıyoruz abi :P :pinch:

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Hehe :) Hakikaten kar yağmur çamur demedi filintalar . Temiz rüzgarsız havaya alışmak gerekecek :P

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Pazar günü Reşadiye'ye gideceğiz. Kimler gelebilecek yazarmısınız lütfen. Bugün epeyce soğuktu sıkı giyinin.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• saat kac gıbı olacak bulent abı

10:30 ikea, 11:00 gibi Reşadiye

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• teskkur ederım bulent abı ben kararsızım gelmeyı ısterım.ama sureklı f;s;sm;s,S topa tufege vakıt ayırmam sozlum le aramı acacak belkı bı ugrar selam verır gıderım

• iyi üşüdük ama, yarın uyandırın beni bülent bey :)

FİLİNTALAR GRUBU

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse, bizden değildir.»

• iyi üşüdük ama, yarın uyandırın beni bülent bey :)

10:00'da uyandırırım ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Hehe :) Hakikaten kar yağmur çamur demedi filintalar . Temiz rüzgarsız havaya alışmak gerekecek :P

Mumi, yerler ıslak, bu sefer gelirsen ramroluk yapamazsın ona göre +;tuftabV#

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• son anda karar degıstrdım bızde 3 kısı olarak gelıyoruz

Bekleriz de, sonra birileri sizi :Bal:taC: böyle yapmasın ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• AAAAHHH AH

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM