SİVAS'LI HAVALI TÜFEK SEVERLERİN DİKKATİNE (PCP, CO2 YADA YAYLI-PİSTONLU)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sivas'lı tüm havalı tüfek severlere duyrulur.(pcp,CO2 yada yaylı-pistonlu)grup oluşturmak, buluşmalara katılmak isteyen kardeşlerimiz,abilerimiz forum aracılığı ile irtibata geçebiliriz.foruma üye olmayan arkadaşlarımız varsa lütfen üye olmalarını tavsiye edelim.inanıyorumki çok güzel etkinliklere imza atabiliriz.sivas zaten sosyal etkinliği fazla olmayan bi yer.en azından ayda bir de olsa bi değişiklik olsun derseniz lütfen cevapsız bırakmayın.diğer grupları hayranlıkla izliyoruz.katılımlarınızı bekliyorum.---akgul---(Muhammed Akgül)

• Muhammed
    Sen Sivasta, ben Lüleburgazda ikimizi de iskele babası yapacaklar. ;kihhik,
    Sende benim gibi yalnızsın galiba. ;#^+.

• Muhammed
    Sen Sivasta, ben Lüleburgazda ikimizi de iskele babası yapacaklar. ;kihhik,
    Sende benim gibi yalnızsın galiba. ;#^+.

walla sorma gitsin.bayilerden alışveriş yapanlar yaaa hiç merak edip forumlara bakmazlarmı.grup etkinliklerini takip ede ede imrenmek şöyle dursun kıskanmaya başladım.ama kararlıyım inşallah.en azından 4-5 kişilik bi gruba razıyım.fazlası yemede yanında yat olur. ;,;- ;,;- ;,;-

• Ohooo sen dört beş kisiden bahsediyorsun,ben iki kişiyi bulsam ocağı hemen kurucam. x;.z
    Bir daha hiç kaçarları yok o zaman her hafta sonu içtima yaparız. ^^

• Ohooo sen dört beş kisiden bahsediyorsun,ben iki kişiyi bulsam ocağı hemen kurucam. x;.z
    Bir daha hiç kaçarları yok o zaman her hafta sonu içtima yaparız. ^^

ewet bende bi kaç kişi bulsam şeytan düğümü atıcam.bidaha kaçamasınlar. ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

• ewet bende bi kaç kişi bulsam şeytan düğümü atıcam.bidaha kaçamasınlar.

O nasıl oluyor öğrette bende bulursam aynı nı yapayım. ;kihhik,

• O nasıl oluyor öğrette bende bulursam aynı nı yapayım. ;kihhik,

nasıl bi düğüm olduğunu bende bilmiyorumda.bulursam şeytanla irtibata geçerim. ½bay£bay`; ½bay£bay`; ½bay£bay`;

• Aman dikkat et çarpılmayasın. :!:
    Sora o tüfeklerle kim atar. g;$i ;şrofls;.

• Aman dikkat et çarpılmayasın. :!:
    Sora o tüfeklerle kim atar. g;$i ;şrofls;.

allah korusun.ama en büyük şeytan içimizde.ona çarpılmayalımda.tüfeklere gelince.talipleri şimdiden çok fazla.ben çarpıldıktan sonra kim atarsa atsın ;rofl.; ;rofl.; ;rofl.;

• Selamlar..Aramız çokta uzak değil yahu isterim vallahi bende bir buluşma sen gelirsin ben gelirim yaparız bir düğüm :) yaza memleketteyim inşallah biraz var ama daha iyi olur ;tacli#

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Selamlar..Aramız çokta uzak değil yahu isterim vallahi bende bir buluşma sen gelirsin ben gelirim yaparız bir düğüm :) yaza memleketteyim inşallah biraz var ama daha iyi olur ;tacli#

selam.ewet uzak değilmiş.çamlıbel geçidinde ne buluşma olur değilmi.bi taraf sivas bi taraf tokat.offff offf.neden olmasın kardeşim.allah uzun ve sağlıklı ömür versin.olamyacak şeyler değil bunlar.derslerinde başarılar.

• Oh ne güzel bak, bu saatte bile birileri çağrını duymuş. g;$i
    Yaza doğru şenlik var desenize. ;şrofls;.

çok sevindim çokkkk.ilk günden bi arkadaş bulmak.yazada daha 3 ay var.3 ay 90 gün desek.offfff offfff ne güzel.90 kişilik bi grup yaparmıyız.çok abarttım yaww.ben yine 4-5 kişiye şartlanayımda ne olur ne olmaz. ;,;- ;,;- ;,;-

• selam.ewet uzak değilmiş.çamlıbel geçidinde ne buluşma olur değilmi.bi taraf sivas bi taraf tokat.offff offf.neden olmasın kardeşim.allah uzun ve sağlıklı ömür versin.olamyacak şeyler değil bunlar.derslerinde başarılar.

Çamlıbel güzel fikir gerçekten Muhammed abi katılıyorum,güzel temennilerin içinde sağolasın görüşürüz inşallah yaza saygılar..

Weihrauch Hw 97K .22cal

• Sende o kadar tüfek olduktan sonra yoldan bile adam toplasan 8-10 kişi gurup yaparsın merak etme. ;şrofls;.

• Çamlıbel güzel fikir gerçekten Muhammed abi katılıyorum,güzel temennilerin içinde sağolasın görüşürüz inşallah yaza saygılar..

inşallah kardeşim.görüşmek üzere.

• Sende o kadar tüfek olduktan sonra yoldan bile adam toplasan 8-10 kişi gurup yaparsın merak etme. ;şrofls;.

;,;- ;,;- ;,;- ;,;- yaza kadarda 3 tane daha alsam 15 kişi olur değilmi.ne harika olur.

Şenlik bu Selçuk abi çağrı pas geçilirmi ;şrofls;.

Weihrauch Hw 97K .22cal

• Oh ne güzel yaza şenlik var.
    Ama ama sana tavsiyem silah sayını sınırla.
    İki tene olsun yeter.
    Biri Gladyatör,diğeri AA410 olsun,gerisini boş ver.
    Ama sen bunlara sahip olduğun zaman diğerlerini gözün bile görmeyecek.
    Onlarla yatıp onlarla kalkarsın artık.