SİVAS'LI HAVALI TÜFEK SEVERLERİN DİKKATİNE (PCP, CO2 YADA YAYLI-PİSTONLU)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Oh ne güzel yaza şenlik var.
    Ama ama sana tavsiyem silah sayını sınırla.
    İki tene olsun yeter.
    Biri Gladyatör,diğeri AA410 olsun,gerisini boş ver.
    Ama sen bunlara sahip olduğun zaman diğerlerini gözün bile görmeyecek.
    Onlarla yatıp onlarla kalkarsın artık.

ewet yaza şenlik var gibi gözüküyo.sayıyı sıfırlamam mümkün değil.çünkü silaha sevdalıyım ben.aldığımıda satamıyorum.galadla AA410 a gelince ben sıraya koydum zaten.ama AA410 la fx revo var sırada.glad da onlardan sonra inşallah.bunlardan sonrada yivli bi av tüfeği envanterime eklicem allah nasip ederse ve ömrüm olursa. ;tufey# agt

• Revo'yu alınca artık peletleri koliyle alman lazım yoksa bir hafta atış sonra bir hafta yatış yaparsın ona göre.
    Ha bir de unutmadan bir de seyyar kompresör alırsan her şey tamam olur.
    Yoksa arazide basınçlı hava yerine temiz hava alırsın. ;,;-;şrofls;.

• İsmim Cihan abi ^^

çok memnun oldum cihan kardeşim.inşallah iyi dostluklar kurmamaıza vesile olur bu forum.

• Cihan Gladyatörü alınca Hw 97 k'ya yol vermişsin.
    PCP nin tadı çok farklı değil mi?

• çok memnun oldum cihan kardeşim.inşallah iyi dostluklar kurmamaıza vesile olur bu forum.

Dediğin gibi Allah sağlık sıhhat versin abi,bu forum başkadır atışlarıda şahanedir dostluklarıda :)

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Dediğin gibi Allah sağlık sıhhat versin abi,bu forum başkadır atışlarıda şahanedir dostluklarıda :)

benimde edindiğim intiba o yönde.dur bakalım daha ne iyi dostluklar kazanacağız inşallah.

• Cihan Gladyatörü alınca Hw 97 k'ya yol vermişsin.
    PCP nin tadı çok farklı değil mi?

Hw yi ilk aldığımda onun yeri bambaşkaydı daha silah almam diyordum ama duramadık yine aldık,iyikide almışım onun yeri şimdi daha başka :) hw ye şimdilik yol verdik kısmetse ama ilerde özlerim belki işler değişir.

Weihrauch Hw 97K .22cal

• Cihan kardeşim.gladla ilgili öğrenmek istediğim o kadare çok şey varki.inşallah geniş bi zamanda konuşuruz.soracağım çok şey var.

• Hw yi ilk aldığımda onun yeri bambaşkaydı daha silah almam diyordum ama duramadık yine aldık,iyikide almışım onun yeri şimdi daha başka :) hw ye şimdilik yol verdik kısmetse ama ilerde özlerim belki işler değişir.

Özlerim dersen o zaman satma, yoksa çok ararsın.
    Bu silahla bir kaç kez atmıştım gerçekten çok keyifliydi.
    Hele ki görüntüsü çok güzel, aynı gerçek ateşli silah gibi duruyor.
    30-40 metreden gayri ihtiyari bakmış olsan bu silah gerçek silah dersin.
    Bir zamanlar ben de almayı düşündüm ama bütçeyi denkliyemediğimden alamamıştım.
    Ama şu an Webley patriot 1. nesil var beni idare ediyor.
    Tek başına olunca da çok araziye çıkma imkanı olmuyor.
    Bir bakıyorsun yaz gelmiş bir bakıyorsun kış gelmiş.Zaman su gibi akıyor.

• Her zaman sorabilirsin abi memnuniyetle sıkılmadan hepsine cevap vermeye çalışırım bildiğim kadarıyla,sen yeterki revo yu almaya kesin karar ver ben sabaha kadar anlatırım,böylece birazda revoyla atış yapmış oluruz;şrofls;. ;şrofls;.

Weihrauch Hw 97K .22cal

• Her zaman sorabilirsin abi memnuniyetle sıkılmadan hepsine cevap vermeye çalışırım bildiğim kadarıyla,sen yeterki revo yu almaya kesin karar ver ben sabaha kadar anlatırım,böylece birazda revoyla atış yapmış oluruz;şrofls;. ;şrofls;.

teşekkür ederim.kesin kararlıyım.o kadar kararlıyımki.akşam sabah yatagundayım. #hims #hims #hims agt

• İnaılmaz bir görüntüsü var hakkaten Selçuk abi bakmalara doyamıyor insan,atışları desen başka güzel,yaylıda tek geçerim dicemde birde tx 200 var onada bakmak lazımda o kadarda değil neyse ^^

Weihrauch Hw 97K .22cal

• teşekkür ederim.kesin kararlıyım.o kadar kararlıyımki.akşam sabah yatagundayım. #hims #hims #hims agt

Sabah akşam yatagundaysan alırsın kesin o zaman abi dert etme ben kendimden biliyorum ;şrofls;.

Weihrauch Hw 97K .22cal

• birde tx 200 var onada bakmak lazımda o kadarda değil neyse

O neredeyse bir PCP fiyatında diye biliyorum.
    Onun daha da hoş bir görünümü var.
    Kurma kolu kundak içinde kalıyor ve alttan kurma. ;tacli#

• Sabah akşam yatagundaysan alırsın kesin o zaman abi dert etme ben kendimden biliyorum ;şrofls;.

hemen alıcamda işler biraz durgun.hemde eşimi ve çocuklarımı sinirlendirmeyim.sonuncu silahı alalı 15 gün olmadı daha.sonra iyi bi dayak yerim walla. X( ;#^+.

• O neredeyse bir PCP fiyatında diye biliyorum.
    Onun daha da hoş bir görünümü var.
    Kurma kolu kundak içinde kalıyor ve alttan kurma. ;tacli#

Tx 200 hw gibi abi,senin dediğin pro sport oda güzel oda olur farketmez ;kihhik,

Weihrauch Hw 97K .22cal

• hemen alıcamda işler biraz durgun.hemde eşimi ve çocuklarımı sinirlendirmeyim.sonuncu silahı alalı 15 gün olmadı daha.sonra iyi bi dayak yerim walla. X( ;#^+.

Aman diyelim o zaman abi yengemi sinirlendirmeyelim pusuda doğru zamanı bekle sen en iyisi ;tacli#

Weihrauch Hw 97K .22cal

• sonuncu silahı alalı 15 gün olmadı daha.sonra iyi bi dayak yerim walla.

Muhammed çok hızlı gidiyorsun bence.
    Biraz soluklan yoksa hanımın gazabına uğrayabilirsin. :Bal:taC:
    Sonra biz de kurtaramayız seni. ;rofl.;

• Muhammed çok hızlı gidiyorsun bence.
    Biraz soluklan yoksa hanımın gazabına uğrayabilirsin. :Bal:taC:
    Sonra biz de kurtaramayız seni. ;rofl.;

aynen öyle walla.hemde daha havalar soğuk.açık havanın keyfi pek olmuyo.bizim buralarda mağlum.mayıstan önce sırtımız ısınmaz.mayısa kim öle kim kala.allah bilir.