gamo pt-90 gez problemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba, gamo pt-90 model havalı tabancamda gez ayarını yapamıyorum, gezin ortasındaki vidayı alyan anahtarı ile sağa veya sola çevirdiğimde gez hareket etmiyor, vidayı sola doğru fazlaca çevirdiğimde ise vida tamamen çıkıyor, bu modelde gez ayarlanabiliyorsa silahımı nerede tamir ettirebilirim? tesekkürler..

Umarex Cp Sport
    Gamo PT-90

• alleni gevşettikten sonra gezi sağa sola elinle bir ittir bakalım yerinden oynayacak mı?

Hatsan Mod 125 ,25 + Optima 3-12x44

Blow ,177

Colt Government 1911 A1 ,177

Gamo V3 ,177

• vidayı yerinden çıkardığım zaman bile en ufak bir oynama olmuyor, vida ise cok küçük bir vida.. üstelik bu silahın isabet oranınının düşük olduğunu düşünüyorum umarex cp sport çok daha iyi

Umarex Cp Sport
    Gamo PT-90

• eğer sıkışmıssa nasıl çıkarabilirim, birşeyle vurmak veya sert davranmak istemiyorum silah yağı sursem işe yararmı :him:s

Umarex Cp Sport
    Gamo PT-90

• Pas sökücü özellikli birşeyler kullan. Hafifçe tornavida gibi bir aletle de vurdurabilirsin ama zedelenmesin diye araya bi parça bez koymayı unutma.

Blow ,177

Gamo V3 ,177

• sökmeyi başardım hafifçe tornavidanın sapıyla vurunca çıktı, resmen hayal kırıklığına uğradım vidayı çevirince gezin sağa veya sola gitmesini sağlayan bir mekanizma yok tamamiyle elle itilerek ayatlanması gerekli, gez plastik malzemeden üretilmiş ve çok zor hareket ediyor umarex veya crossmandaki gibi gezi kolayca ayarlayamıyorsunuz..

Umarex Cp Sport
    Gamo PT-90

• Halletmene sevindim. Maalesef çoğunda aynı sistem mevcut.

Blow ,177

Gamo V3 ,177