AIRARMS s 410 ve extra moderator uygulamasi,,,

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugun s 410 u daha sessiz hale getirmek icin bir aparat yaptirdim ve bende ki weirauch marka moderator u taktim super bisey oldu yarin gidip testlerini yapmayi dusunuyorum crono yarin yok ama isabetle ilgili cevaplar alabilirim ,ses i denedim mukemmel neredeyse cekic sesinden baska hicbir ses yok o da en dusuk gucteki sesten bile az en yuksekte ,,, goruntusu de fena olmadi,...

[Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/100314/temp/4viredvk.jpg]

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• elinize sağlık, sonuçları bekliyoruz. ama s410 zaten uzun bir silah, moderatörle sanırım 125-130cm olmuştur boyu.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ellerinize sağlık. Gerçekten çok güzel olmuş. Moderatör çapı biraz daha fazla olsa eminimki dahada çok yakışırdı. İsabet konusundaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• turgay yarın gel ölçeriz.öğleden sonra.

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• bugun denedim , malesef denge iyi olmadi yani isabet e negatif etkisi oldu bir de coook uzun bir silah oldu hicbir kilifa sigmadi :) bir cok deneme yaptim ve takmamanin daha faydali olduguna kanaat getirdim ,
    yine de denemis olduk bir de crono ile hiz degerlerine bakicam onu da yazarim burada ,, osman abi gelmek lazim bi ara valla ozledik sohbetini,,,

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen turgayttt ().

• tebrik ederim abi böle geliştirme çalışmaları yapmak için çaba sarfetmen çok güzel bişey ;d;;d;

Hw 97k