6,35 kalibre PELLET

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ARKADAŞLAR MERHABA benim hatsan optima 635 25 cal tüfeğime sizce tahrip gücü iyi pellat hangisidir.

• Benim tüfek 5,5 mm ama http://www.yatagun.com.tr/deta…aracuda_Pelet=&ID=357 bu saçmayı bir çok marka ile karşılaştırdım çok daha tahribatı yüksek bir ürün şiddetle tavsiye ederim

• Daha hafif pelletler ile daha yüksek verim alınır diye düşünüyorum. 6,35 Patriota 31 grain pelletler ağır geliyor. Emin olmamakla birlikte çıkış hızını 630 fps olarak hatırlıyorum. Havalar ısınıyor. Bir ara güzel ölçümler yayınlıycam.

• 12 metreden 13'lük tuğla üzerinde yaptığım denemede, 5,5 mm'lik Hatsan Torpedo, Big Boy, H&N Diabolo ve Gamo Raptor saçmaları tahribat yönünden kıyasladığımda tuğlanın dış yüzeyinden sonra içteki ilk yüzeyini sadece H&N delebilmişti ama tabi denemeyi tutarlı olması açısından tekrarlayamadım. Tabi 5,5'luk ile 6,35 arasındaki aynı saçmalarla fark nasıl olur bilemem. Dediğiniz gibi havalar ısınıyor bolca deneme yaparız artık forumca. :)

• _Mrblar_ Benim MOD 95 SAS ta kullandığım 6,35 Pellicano markalı kalitesiz pelletler bildiğimiz delikli kırmızı tuğlayı içteki 3 sutuna kadar delebiliyor_

_ Bir Soğan Soyuluyor da Yaşarıyor Gözler... Koca Memleket Soyuluyor... Görmüyor Öküzler _

_ MOD 95 0,25 Cal. - Bushnel-Nikula 6-24 * 50 AOE _

• ASLINDA KANKA BEN HATSANIN KENDİ 6,35 OLAN PELLET KULLANIYORUM FENA DEĞİL AMA DAHA İYİ OLAN MARKA VARMI DİYE BİLGİ ALMAK İSTEDİM

Forumlarda büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır. Bu şekilde mesaj yazmak bağırmak, hakaret anlamları taşır, bu hususlar forum kurallarımızda açıkca belirtilmiştir.
    Lütfen Forum kurallarını okuyun