Cuma gününe girdik halen cumartesi buluşmasından haber yok buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sağlam zehirledin bizi Alper

Biraz önce Tandoğan'dan geldim.(Güya eşime eczaneden ilaç alıcam diye çıkmıştım) .Cadde üzerindeki hemen hemen her bayiye uğrayıp vitrindeki tüm tüfekleri indirttim. İncelerkende saçma sapan sorular sorarak tüfeklere biraz daha sıkıca sarılmak için zaman kazandım ;lol;

Meydanın hemen yanında Turac isimli bir dükkana girdim toptancıymış salağa yatıp içeriyi biraz gezdim.fiyatları süperdi.(Trap makinaları fişekler av kıyafetleri hatta AT 44 'ler ) Pazarlamacı ısrarla peşimden perakende satışımız yok diye dolandı durdu

karanlık tarafın dayanılmaz cazibesi her bir fişek , her bir 40 kg tepme , her bir patlama

ve o barut kokusu , akşama ince bir yorgunluk , yaslanılan yanakta hafif bir karıncalanma ve her bir atış bir öncekinden başka ,farklı

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png