Posts by yeditepeli

Bugun biraz vakit bulunca torna tezgahinda konik 6 odacikli aliminyum mazeme ve siyah firin boya sonucu yaptigim calisma oldukca basarili oldu tufekdeki atis sesini neredeyse tamemen kesti buyrun....

Ahşap kundakta cizik varsa 200 kumdan başlayarak 400-600-800-1000 kuma kadar zimparaladiktan sonra aktarlarda 8-10 liraya alabileceginiz keten tohumu yağı kullanin iyi bir sonuç elde edersiniz

olayin ne olduğunu tam çözemedin ama kendi matigima Gore çekicin vuruş noktasini iç kısmına yaylı pim koyarak ordaki darbeyi apsorbe edebilir bu uygulama sağlıklı olur yaylı pimin arka kısmına seduskur koyarak baskı ayarı dengelenebilir tabiki benimki sadece bir öngörü inşallah yakın zamanda pratikte denerim

Elinize sağlık yaptığınız çalışma çok iş egormus bu çekiç zipmama izleyiciyi biraz açıklar mısınız bu uygulama bütün pcp marka modelleri icin geçerli olabilir mi? Rogulatorlu veya regulatorsuz ve birde yaptığınız parçanın resmi varsa eklermisiniz

Teşekkür ederim size de geçmiş olsun. Paranızın yandığına üzüldüm. Ürünün neredeyse yarım asırlık olduğunu ispat edip paranızı almayı denemediniz mi?

hocam dediğim gibi hobide tecrübeli değildim olayında çok ustune dusmedim hani.. ben işin acemisiyim bunu satan vatandaş sattıgi ürünün ne olduğunu bilmiyormu

Geçmiş olsun aynı sorun benimde başıma geldi hobide daha yeniyken adanadaki büyük bir av bayii bana az kullanılmış diye bana göre 30 başka bir arkadaşa gorede 33 yıllık Kenan evren zamanından kalma bir scuba tüp gönderdi ben sizin gibi paramida alamadım 380 lira çöp oldu gitti

hayirli günlerde kullanın evanixler pek bilindik silahlar değil test atışlarınizi bekliyoruz bende de windiycity var yıllardır zevkle kullanıyorum ve çok memnunum

Bir çok havalıcının hobiye başlama sebebidir keskin nişancılık. Gerçeğe en yakın deneyimdir neredeyse bir havalı tüfeğin dürbününden bakıp pelleti hedefe göndermek. Hepimizin en az bir kere bir keskin nişancı temalı film izleyip akabinde yaylı, pcp, artık elimizde ne varsa kapıp atmışlığı vardır kendini araziye. Ama hep hayellerde yivli bir tüfek daima vardır. Ancak bu hayal gerçek olmayada hayli uzaktır ülkemiz şartları ve yasaları sayesinde. İşte bu noktada hep yivisiz av tüfekleri yetişti imdadımıza. Şarjörlü modeller çıkınca hemen alıp taktık dürbünlerimizi üstlerine. İyi bir deneyimdi ama hep bir şeyi eksikmiş gibi hissettiriyordu. Nihayetinde işte tam o eksikliğin ortadan kalkacağının sinyalini veren yivsiz bolt-action tüfeklerin ilk yerli örneği baş gösterdi piyasada, Quantum Arms markasıyla. Düşünce iyiydi ama henüz emekleme aşamasında olduğu için eksikleri vardı ilk modelin. Daha sonra A-1618 i geliştirdiler ve aradığımız tüfek buydu. Alttan beslemeli bir modeldi, keşke şarjörlü olsaydı derken onu da yaptılar ve Mag-1618 adıyla sürdüler piyasaya. Bu sefer çıtayı çok yükselttikleri için bir sonraki modeli merakla bekler olduk, ve en sonunda Prohunt 2016 da yeni bolt-action yivsiz av tüfeği görücüye çıktı. Benim gibi bir çok atıcının hayali gerçek olacak bu model sayesinde. Bu silah yivli sahibi olmaya çok çok uzak silahseverler için şu an son noktadır bence.

Haçlılar için 7.5 jules güç sınırı getirdiler merak etmeyin bunun içinde birşey bulurlar