Daystate Airwolf icin valf baglanti parcasi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Degerli hobidaslarla tanismama vesile olan cnc frezede kisa sure icinde yaptigim Daystate Airwolf valf baglanti parcasi. Siyah olan orjinal parca mavi renkteki kendi yaptigim aliminyum olan amatorce yapilmis bir calisma.

• Parça kaliteli alüminyumdan yapılmış ve orjinal parçanin dezavantajları gözetilerek bir kısım iyileştirmeye gidilmiştir ve ölçüler hassatir

• benim tüfeğe yapıldı çok iyi durumda amatör bir çalışmaya benzemiyor eline sağlık

• Tesekurler Abidin hocam aslında amatörce derken kendi yaptığımı kastetmemistim

• tesekurler hocam eloksal kaplama değil sadece görüntü amaçlı boyandı alüminyum dışındaki demir çelik vs metalleri orjinal silah boyası ile kapliyoruz ayrıca çalıştığım firmada krom nikel kaplama, kaliteli fırın boyada mevcut

• yanlış anlamışım Atilla hocam kusura bakma parça on numara artık güvenle ithal tüfek kullanabilecez sayende :)

• Atilla Abim eline emeğine sağlık parça elime geldiğinde orj parçadaki bütün eksiklikler giderilmiş ve müthiş bir işçilik vardı tebrikler.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• iltifatin için teşekürler Ali tekin kardeşim ben parçayı cnc ye bağlayıp isliyorum asil senin ve senin gibi tüfekler konusunda usta arkadaslarin emeklerine saglik

• abi öylesine bir parçayı bile bilgisayarda çizmek ayrı bir ustalık taktigimda orj. gibi oldu.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22