idahunter adlı kullanıcının mesajları

hatsan herculesi test ediyorlar,atıcıyı methediyorlar,silahı methediyorlar,bir şeyi unutuyorlar namluyu,namluyuda ithal ediyorlar,silah vuruyor diyorlar,sırf reklam kokan hareketler,100 metreden 5 litrelik petleri vurup isabet oranı yüksek diyorlar,hayırlı olsun

merhaba arkadaşlar walter rotex 4.5 kalibre bazı bayilerde görüyorum,minelli kundaklı ve bolt kollu,kullanan ve bilgisi olan varmı,türkiyede de 5.5 kalibreside varmı,geldimi, gücü falan nasıl

teşekkürler mustafa kardeşim,senin beğenini kazanmak güzel,senin gibi silahın en ince ayrıntısına kadar gidip ,söküp,tamir yapan,kendini pcp silahlara adamış bir kişiden beğeni almak ,inanın çok güzel,iyiki senin gibi ustalar var

hatsan herculesi forumda gezerken tesadüfen gördüm,merak ettiğim bir ürün değil,bende merak uyandıran,dikkatimi çeken ,hatsan fabrikasının sahibinin atışları yapması ve silahı tanıtması,inşallah istedikleri satış rakamlarını yakalarlar,bence kaba,ağır,pratikten uzak bir silah,her şey güç değil,bence vuran silah silahtır,4 faktör olmadan silah vurmaz,öncelikle pcp silah için gerekli 4 şey,namlu kalitesi,pellet ,dürbün kalitesi ve silahı atan kişi,namlu iyi değilse her şey baştan biter,uygun pellet olmassa,hedefe ne gidip vuracak,dürbünün iyi değilse keza gene öyle,bol atışlar,isabetli vuruşlar

avrupalı silah üreticileri ve fabrikada üretim yapanlar sanki kendi ürettiklerini kendileri kullanacakmış gibi yapıyorlar,işçilik ve kaliteden taviz vermiyorlar,bizim üreticilerimizde daha üretimi yeni tamamlanmış silahı,sanki 20 yıldır kullanıyormuş gibi ballandırıp anlatıp,reklamını yapıyorlar,hani derler ya kendini övme seni başkası övsün,ne yazıkki bizimkilerin övünülcek yanı yok,temennim olması ve beni utandırmaları

arkadaşlar herkes bir şey diyor,hatsan diyor,kral diyor,ne bileyim kral kullanan memnunım diyor,avrupadan şarjör bekliyor,fabrika şarjörlerini kullansana,neden, randıman alamadında ondan,demekki size kral reklam için silahları verdi,anladığım bu ,hiçmi şikayetin yok,bir arkadaş aldı bir kutu pellet attı kurma kolu laçka oldu,sen neyin kalitesinden bahsediyorsun,senin daha pellet üreten fabrikan yok,çin motosikletleri nasılsa,yerli havalı silahlarda öyle,ucuz motor sayesinde herkes motorla tanıştı,yerli silah sayesinde herkes hobiye başladı,tek faydası bu,deneme yanılma yoluyla silah üretilmez,madem öyle yapıyorsun,dene dene ,sağlam yap 2 model yap ,fazla yapma,iyi olunca sür piyasaya,insanların parasını almak için ne bu acele

hiç bir yerli marka kaliteye önem vermiyor,ar-ge zaten yok,güç var deyip şişiriyorlar,neden bizim insanımız güçlüye aşık,gücüde yok,eser,htsan yaylı kullanıpta pcp de yerli ürün alan arkadaşlar şaşırıp kalıyor,ne silah be deyip kendini avutuyor,ben avrupalı aşığı falan değilim ama ,yabancı benim paramı hakkınla alıyor,üzmüyor,mutlu ediyor,ne kadar köfte o kadar ekmek,bizim yerli firmalar kaliteli silah çıkarana kadar ben yaşlanır hobiyi bırakırım,işin açıkçası ne çıkarıyorlar,ağırlığı ne diye merak bile etmiyorum,atana ,satana hayırlı olsun

almanca weihrauch,türkçesi WEİHRAŞK ,Mütevazi alman,hangi pelleti koyarsan atar,ezik,yamuk demez,sen hata yapmassan o hiç yapmaz,istediğin noktaya pelleti atar,12 bin atış yaptım ne yay dedi,ne keçe,kullandıkça güzelleşti,daha ne olsun,o bir WEİHRAŞK

bir kullanmadığım air arms prosport var,onuda inceliyorum bana biraz çıt kırıldım geliyor,kurma kolu alüminyum,kırılmış bir fotosunu görmüştüm,güzelliği ise 10 numara, koldan için nazik geliyor,hw 98 de muhteşem ama 7.5 jul ve güçsüz,orginal yayını takmak gerek,sıfır silahıda sökmek,biraz titiz olduğumdan kafama yatmıyor

hayırlı olsun,attığını vur,zaten 7,5 joule olayı var ,meydan ava hw 98 ler geldi süper ama 7.5 joule,yanında güçlü orginal yayınıda veriyorlar,350 nin tek dezavantajı uzun olması,ne kadara aldınız ,slmlar

diana ile weihrauch kıyaslanması,ikiside alman,ikiside kalite ama weihrauch 3 adım önde,460,52,54 ,panther 31 ,mod 34 dianada kullandıklarım,weihrauchta hw 25,hw 35,hw 57,hw 77,hw 77k,hw 77 special edition,hw 97 k kullandıklarım,bir kere weihrauch çok basit,az güçle,pamuk gibi kurulur,çeliği daha güzel,az pas yapar,az bakım gerektirir,alttan kurmalarda mekanizma çok kalitedir,sarsıntı minumum azdır,gez tertibatı daha kalitedir,1899 dan beri üretilir,yivli silah tecrübesi olduğundan namlu ve stabilitesi muazzamdır,siz vurmak isterseniz o vurur,hatalarınızı kapatır,field target avrupa yarışmalarında bakın diananın ismine bile az rastlanır,weihrauch için mühendislik harikası denir,ne deniyorsa doğrudur ,her zaman dianadan 3 ,air armstan 2 adım önde ,yaylı için bunu kesin söylerim,12bin atış yaptığım hw 77 im oldu,bir bayiye takasa verdim,inanın sıfır sandı,slmlar