Hatsan Herkules

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • resimleri sabırsızlıkla bekliyruz

aynen.hemen deneme fırsatınız olursa hangi pelletle hangi hızda toplam kaç atış yapılabilir merakla bekliyorum bende.hayırlı olsun güvenli ve iyi atışlar dileğimle

• 25 grein jsb 870 FSB 200 bar 100 bar arası 70 .75 reguleli atış atışı yapan mehmet42 en isabetli FSB aralığı 870 FSB olduğunu söyledi 50 m 9 atış tek delik yapıp bırakıyorlar ben güç istesem güçlü olacaktı ben isabet istediğim için böyle olsun dedim

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • hatsan herculesi forumda gezerken tesadüfen gördüm,merak ettiğim bir ürün değil,bende merak uyandıran,dikkatimi çeken ,hatsan fabrikasının sahibinin atışları yapması ve silahı tanıtması,inşallah istedikleri satış rakamlarını yakalarlar,bence kaba,ağır,pratikten uzak bir silah,her şey güç değil,bence vuran silah silahtır,4 faktör olmadan silah vurmaz,öncelikle pcp silah için gerekli 4 şey,namlu kalitesi,pellet ,dürbün kalitesi ve silahı atan kişi,namlu iyi değilse her şey baştan biter,uygun pellet olmassa,hedefe ne gidip vuracak,dürbünün iyi değilse keza gene öyle,bol atışlar,isabetli vuruşlar

• teşekkürler mustafa kardeşim,senin beğenini kazanmak güzel,senin gibi silahın en ince ayrıntısına kadar gidip ,söküp,tamir yapan,kendini pcp silahlara adamış bir kişiden beğeni almak ,inanın çok güzel,iyiki senin gibi ustalar var

• 25 grein jsb 870 FSB 200 bar 100 bar arası 70 .75 reguleli atış atışı yapan mehmet42 en isabetli FSB aralığı 870 FSB olduğunu söyledi 50 m 9 atış tek delik yapıp bırakıyorlar ben güç istesem güçlü olacaktı ben isabet istediğim için böyle olsun dedim

nerde kime yaptırıyorsun kaça maaall oldu bilgi verirsen benim bt65 ede yaptırayım

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup:

Tüfeğin fotoğraflarını ve grupmanlarını bekliyoruz. 50 metre dokuz atış tek delik çok çok iddialı. Hep merak ettim. Bu modifikasyonu kullanıcılar yapabiliyorsa acaba hatsan neden bu tüfeği modlayıp satmıyor. Dünyanın parasını kaybediyorlar haberleri yok.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• nerde kime yaptırıyorsun kaça maaall oldu bilgi verirsen benim bt65 ede yaptırayım

konyali mehmet42 arkadas la irtibat kur benim tüfeği o yaptırdı sağolsun ranger kundağı bitsin resimlerini yukleyecem

• ranger kundağını çok beğeniyorum bende merak ettim şimdi resim video bekliyoruz :)

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • kundagi cevizden yapıyor acele etme aynısını yapicam dedi bende tamam dedim kundağı bekleyenlere çok inşallah iyi olur

• hocam tam anlayamadım ben kusura bakmassan eger sorum olacak.70 75 regili atışı kendi tüpüylemi yoksa 500 cc olanlamı yapıyor?

• Anlaşılan efendi gibi çekilmiş bir inceleme izleyemeyeceğiz. Hala telefonla çekilen videoları izliyoruz.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Güzel bir video için yapancıları beklememiz gerekecek.Yanlız videoya göre tahribat iyi gibi duruyor

• 42 grain 6.35 50 metre grupman ve tahribat videosu. 30,25 grain ince mehmetle 100 metrede isabeti nasıl olur acaba iyi olursa gerçekten çok iyi iş çıkmış gibi.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ahmet35 ().

• 42 grain 6.35 50 metre grupman ve tahribat videosu. 30,25 grain ince mehmetle 100 metrede isabeti nasıl olur acaba iyi olursa gerçekten çok iyi iş çıkmış gibi.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

güzel video olmuş ama dikkat edin ve bu silaha gerçek silahmış gibi davranın zaten gücü gerçek silah gibi zaten bu silah 6.35 daha küçük alınmaz Alanları görecez bakalım nasıl video çekecekler kaç metere atıcaklar...

• Şu herkülün fiyatı biraz uygun olsa hemen alacam. Çok sevdim ama fiyatı beni aşar. İlerde uygun fiyatlı ikinci el alırım inşallah.

• Video kesinlikle olmaması gereken güvenlik zaafiyetleri içeriyor.
    Havalı silahlarla yeni tanışan üyelerimiz; inceleme videosu kesinlikle bu şekilde çekilmez.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED