zagapo adlı kullanıcının mesajları

Bir de regülatör takma düşünceleri var ama o zaman çift tüpten feragat edecekler Gurupmanları çok güzelmiş tettik (kullanan arkadaş adına söylüyorum )çok hafif çok güzelmiş yeni bir sistem miş Ben tüpleri 250 bar diye biliyordum ki bence büyük bir eksiydi neyse ki sitede 200 bar demişler.Yani varsa büyük bir hatadan dönülmüş

peki 250 barlık nemesis 200 barla doludrulursa makul kaç atış yapar 6 litrelik sucuba bu tüfeği kaç kere doldurur

Bu kadar kizmaniza gerek yok sadece b' temenni belirttim Maksad konu dallanıp budaklanmasın genede siz bilirsiniz istediğiniz yazabilirsiniz Bu arada flashpup rg 160 cc tüp var diye biliyordum

Arkadaşlar konu başlığın dışına çıkmasak sevinirm burada konumuz hangisini tercih edersiniz neden başka model veya marka bizi ilgilendirmiyor Teşekkürler

Arkadaşlar bu üç tüfekten hangisini tercih edersiniz1. Hatsan airmax rg +çok atış sayısı+ bullpup tasarım -çok ağır yaklaşık 5 kilo 2.hatsan flshpup rg +çok kompakt +hafif + 5 şarjör atış kapasitesi - nispeten düşük atış sayısı 3. kral nemesis+ yüksek isabet oranı + çoklu kalibre seçimi + airmaxa yakın atış sayısı + hafif 3.5 kg -250 barlık tüp doldurması zor -rg yok

Arkadaşlar piyasaya alelacele acele pcp sürmekle olmuyor 250 bar basınçlı regsiz 1 litre tüp hacimli 1300 1400 fps de attığında hedef isabeti yerlerde bir tüfeği sürmek kullanıcıları kobay olarak kullanmak demektir evanix monster bundan cok daha iyi bir ürün yabancı ama adamlar düşünmüşler en q zindan tüpleri 200 bar basınçlı 800cc yani pickupiniz ve sucuba doldurma istasyonuzn yoksa yaklaşmayın derim Bunu da herculesen alıp satmış birisi olarak söylüyorum ha bu arada servis eskisi gibi değil vara yoka para alıyorlar

teşekkür ederim Murat bey dolandırıcı değilim isteyen olursa faturanın fotosunu çekip atabilirim tel no 5054531589 sadece ilan açmama 1 ay var ondan ilhan açamıyorum

bu adamlar böyle bir tüfeği yaptıktan sonra bir de yanında kompresör vermeliydi o zaman yorumlarım daha iyi olacaktı

Estağfirullah Kesinlikle 300 bar olsun Zaten tüfeğiniz 250 barlı kesinilkle dolduramaycaksınız demektir 8 litre 300 barlık bi tüp işiniz görür

Değerli hobidaşlarım üyelik sürem yeterli olmadığı için pazarda hercules ilanı veremiyorum Eğer 6.35 hercules düşünen varsa bana özelde mesaj atsın

konusmayacktim dayanamadım çok beğendiyseniz satabilrim arkadaşlar hemde hesaplı bir fiyata ama hiç bir talip olmayacak çünkü neden alınacak bir tüfek değil bunu övenlerde biliyor madem iyi bir tüfek ne duruyorsunuz ki(genel konuşuyorum istisnalar kaideyi bozmaz) ciddiyim sıfıra para vermeyin bendeki sadece 3 kete kullanildi ?(