KRAL JUMBO DAZZLE

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar,kralın yeni çıkan jumbo dazzle modeli hakkında pek bir bilgiye ulaşamadım.bilgisi olan aydınlatabilir mi acaba?teşekkürler

• Merhaba. Youtube da böyle bir video var. Belki bir fikir verir. Videoyu yükleyen arkadaş tüfeğin sahibi sanırım. Ona da danışabilirsiniz.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

grupmanları güzel gibi duruyor,sizce nasıl? fps değerlerini bulamadım hiçbiryerde :D

• Dostum merhaba forumda bir yerde geçenlerde de yazdım. Maalesef Kral yeni ürünlerinin bilgilendirmeleri konusunda çok zayıf hiç bir yerde doğru düzgün bilgi video bulamıyorsunuz. Bireysel bir kullanıcı ürünü alacak inceleyecek grupman chrony test falan yapacak internete koyacak bizde o videoyu arayıp bulacağız. Ancak Kral'ın yeni ürünleri ile ilgili bu şekilde bilgi sahibi olabilirsin :) Kişisel görüşüm tüfek çok havalı duruyor katlanır dipçik falan 10 numara. 425 cc tüp ile 200 bar max basınç ile çalışıyor fps değerinin çok kötü olduğunu sanmıyorum. Ama dediğim gibi net bir bilgi yok ?(

faceden kullanan bir arkadaş ile konuştum.yanında 2 tane tüp ile geliyormuş silahın içerisinde hava varken tüpleri söküp takabiliyormuşuz.bu baya hoş bi özellik açıkcası.2 tüp ile yanlış hatırlamıyorsam 200 küsür atış yapabiliyormuş.fpsde ortalama 900 civarı idi.kral tetik mekanizmasını baştan yenilemiş çok güzelmiş arkadaş baya beğenmiş. video yükleyeceğim demişti ama eğer video gelirse buradan sizede iletirim

• Bir de regülatör takma düşünceleri var ama o zaman çift tüpten feragat edecekler Gurupmanları çok güzelmiş tettik (kullanan arkadaş adına söylüyorum )çok hafif çok güzelmiş yeni bir sistem miş Ben tüpleri 250 bar diye biliyordum ki bence büyük bir eksiydi neyse ki sitede 200 bar demişler.Yani varsa büyük bir hatadan dönülmüş