Soulero adlı kullanıcının mesajları

Dostum merhaba forumda bir yerde geçenlerde de yazdım. Maalesef Kral yeni ürünlerinin bilgilendirmeleri konusunda çok zayıf hiç bir yerde doğru düzgün bilgi video bulamıyorsunuz. Bireysel bir kullanıcı ürünü alacak inceleyecek grupman chrony test falan yapacak internete koyacak bizde o videoyu arayıp bulacağız. Ancak Kral'ın yeni ürünleri ile ilgili bu şekilde bilgi sahibi olabilirsin :) Kişisel görüşüm tüfek çok havalı duruyor katlanır dipçik falan 10 numara. 425 cc tüp ile 200 bar max basınç ile çalışıyor fps değerinin çok kötü olduğunu sanmıyorum. Ama dediğim gibi net bir bilgi yok ?(

faceden kullanan bir arkadaş ile konuştum.yanında 2 tane tüp ile geliyormuş silahın içerisinde hava varken tüpleri söküp takabiliyormuşuz.bu baya hoş bi özellik açıkcası.2 tüp ile yanlış hatırlamıyorsam 200 küsür atış yapabiliyormuş.fpsde ortalama 900 civarı idi.kral tetik mekanizmasını baştan yenilemiş çok güzelmiş arkadaş baya beğenmiş. video yükleyeceğim demişti ama eğer video gelirse buradan sizede iletirim

Merhaba. Youtube da böyle bir video var. Belki bir fikir verir. Videoyu yükleyen arkadaş tüfeğin sahibi sanırım. Ona da danışabilirsiniz.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

grupmanları güzel gibi duruyor,sizce nasıl? fps değerlerini bulamadım hiçbiryerde :D

merhaba arkadaşlar,kralın yeni çıkan jumbo dazzle modeli hakkında pek bir bilgiye ulaşamadım.bilgisi olan aydınlatabilir mi acaba?teşekkürler

tam olarak izah etmek için detaylıca yazayım :)

merkezlemeyi yaptım,25 mtden atış gerçekleştirdim hedefin sol altına düştü.arka ayağa 1 kat şimleme yaptım tekrar atış gerçekleştirdim vuruş tam olarak hedef noktasına paralel şekilde oldu.şuan aşağı yukarı ayarı çok iyi ama pellet 3 4 mildot civarı sola gidiyor.onun için arka ayakların birleştiği yerden sağ tarafıntan şimleme yapıyorum ama çok az bir etkisi oluyor.bu şekilde çekmek istesem baya çokça şimleme yapmam gerekir ki bence bu işte bi yanlışım var :D

teşekkürler mzenis bu yazıyı okumamıştım daha önce :) ama benim anlamadığım şey optik merkezleme değil.neden şimleme yaptığım halde vuruş noktasını sağa çekemiyorum onu anlayamıyorum.sağ sol şimlemeyi ayakların birleştiği kısımlardan yapıyorum,bir yanlışım mı var bu konuda

yardımınız için teşekkürler.o yazıyı okumuştum ama sağa sola şimlemeyi ben mi yanlış yapıyorum acaba

yaklaşık 25mt den optik merkezleme yöntemiyle sıfırlama yapmaya çalışıyorum,kullandığım malzeme röntgen filmi.yüksekliği ayarladım ama atış 3 veya 4 mildot sola gidiyor şimlemeyi söylendiği noktadan yapıyorum ama bir değişme olmuyor.atış noktasını bi sağa çekemedim:( yardımınızı bekliyorum,teşekkürler.

not:dürbün ayaklarında hiç oynama yapmadım

zaman ayırdığınız için teşekkürler bunları okumuştum dediğim gibi yükseklik ayarını çözdüm ama sağ sol ayarını bir türlü anlayamadım ya acaba şimlemeyi yanlış yerden mi yapıyorum?iki hilalin birleştiği noktadan, vidaların oradan yapıyordum şimlemeyi ayrıyeten yazdıklarınıza göre ön ayakta sağ tarafa yapmam gerekli sanırım

Tüfeğim bt-65 dürbün hawke sidewinder 6-24x56 kullandığım pellet jsb 23 grain.optik merkezlemeyi düzgün bir şekilde tamamladım 20mt den atış gerçekleştirdiğimde pellet hedefin sol aşağısına geldi arka ayağın alt kısmına hilali kaplıyacak şekilde röntgen filmi keserek şimleme yaptım neredeyse hedef yüksekliğine ulaştım ama benim anlamadığım sağa veya sola şimleme yapmama rağmen yeterli bir yön değişmesi sağlıyamıyorum. araştırdım ama bulamadım acaba sağ sol için şimlemeyi yanlış mı yapıyorum? Yardım ederseniz sevinirim,teşekkürler

anladım hocam teşekkürler.eğerki grupmanlarda aşırı bir sapma görürsem tekrardan göndereceğim silahı.recoilden şikayetim yok aslında hoşuma bile gidiyor

bir haftadır felan atışa gitmedim.işte bugün bi gidelim dedik 130 mt civarı soda şişesini vurduk birçok kez yaylı tüfek kadar olmasada hafif bir tepiyor böyle.moderatörü çıkardım seside bi tuhaf geliyor sanki bilemedim :/

Bu bt 65in birde long lw olan modeli varmış. Bunu hiç tecrübe etme imkanı olan oldu mu arkadaşlar?
    Grupmana olumlu etkisi var mı?
    Şunu da göz önünde bulundurmalıyız ki namlu uzadığı için sürtünmeden kaynaklı güç düşmesi de var mı acaba?

bt65 elite lw namlu sb 6.35 imi aksuavdan almıştım.başta bende qe almayı düşünüyordum ama yusuf bey qe sistemi önermedi,sese pek bir etkisi yokmuş söylediği kadarıyla.
    alacaksanız bir arayıp görüşün derim vede 6.35 mm alın :D 9 mermide 50 bar hava yiyor ama değer bence