502 metre Hatsan Hercules 6.35

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Pompayla doldurmak emin olun daha ağır geliyor bizim burda tüp dolumu sıkıntı olduğu için pompayla doldurmak zorunday

bizim buralarda da tüp sıkıntı olduğu için yaylıya devam.ama pistonlu bir silah alabilirim.yada benim gamodaki yayı pistona yani ıgt teknolojisine çevirebilirim.ama sadece piston nerelerde satılıyor bilmiyorum.

• Bu bt 65in birde long lw olan modeli varmış. Bunu hiç tecrübe etme imkanı olan oldu mu arkadaşlar?
    Grupmana olumlu etkisi var mı?
    Şunu da göz önünde bulundurmalıyız ki namlu uzadığı için sürtünmeden kaynaklı güç düşmesi de var mı acaba?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen emreaytan ().

• Bu bt 65in birde long lw olan modeli varmış. Bunu hiç tecrübe etme imkanı olan oldu mu arkadaşlar?
    Grupmana olumlu etkisi var mı?
    Şunu da göz önünde bulundurmalıyız ki namlu uzadığı için sürtünmeden kaynaklı güç düşmesi de var mı acaba?

bt65 elite lw namlu sb 6.35 imi aksuavdan almıştım.başta bende qe almayı düşünüyordum ama yusuf bey qe sistemi önermedi,sese pek bir etkisi yokmuş söylediği kadarıyla.
    alacaksanız bir arayıp görüşün derim vede 6.35 mm alın :D 9 mermide 50 bar hava yiyor ama değer bence

• Bu video havalı silahlara olan sevdamı bi kere daha ateşlemiştir hep...

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Geçen hafta Akın kardeşimle kapalı ortamda yaklaşık 37-38 metrede 30*25 hedeflere atış yaptık . her attığımızı vurmadık . Ama vurunca mutlu olduk .Dürbünsüz yaylı mod 99 ile . o mesafede hedef arpacıkta kayboluyor nerdeyse

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98