yetkin adlı kullanıcının mesajları

[quote='falcone','index.php?page=Thread&postID=220178#post220178']acele etmezsen sürekli olarak dürbün alan ve satan arkadaşlar oluyor. Kendine uygun bir tane mutlaka bulursun.[/quzaten sürekli takip

yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler sürekli takip ediyorum :thumbup:

ikici eli bulunmazmı ben foruma baktım ama dürbün bölümünü bulamadım başka seçenek varmı dürbün konusunda 50 - 60 liralık

ben bir soru dağa sormak istiyorum diana 460 magnuma bütün dürbünler olurmu ben ikinci el idareten bi dürbün alacamda önere bileceğiniz varmı satılık ikinci el olarak

gercekten çok teşekkürler açıklamalarınız beni birazdaha bilgilendirdi siteye yenı uye oldum ama iyiki üye olmuşum sizin gibi üstadlarla tanıştım

mehmet70 abi açıklaman için çoksağol ama pcp bana kullanımı zor gibi geliyor, ya belki daha hiç pcp kullanmadığım için ama araştırdım baya bi zaman isteyen bi tüfek. Ben yaylılar içinde ilk üçe giren bi tüfek almak istedim kaderimde Diana 460 magnum 5,5 cal varmış oda sanırım ilk üçe giriyordur :thumbup:

inanın siz üstadlar sayesinde öğreneceğim çok konu var, zaman ayırıp sorularımı yanıtladığınız için gercekten çok teşekkür ederim. Bu namluya yağ dökme olayı nasıl veya dizelleme konusu. Ve son olarak diana magnum 460 sizce beni mutlu edecebilecek bi tüfekmi 75-100 metrede bana 5.5 cal kısa mesafeye gidecek gibi geliyor belki hiç kullanmadığım içindir, sizce 4.5 cal mi yoksa 5.5 cal mi ? şimdideden çok teşekkür ederim cevaplarınız için saygılar.

bilgileriniz için gerçekten teşekkur ederim peki ben bu tufekle ortalama kaç mtre etkili bi atış yaparım 5,5 call bi tüfek şu ana kadar ortalama en fazla 400 atış yapılmış yani yeni bi tüfek

Merhaba benim bir sorum olacak diana 460 magnum beğendim bu tüfeği kullanan arkadaşlar konu hakkında bilgi verebilirlermi rıca etsem. Gücü nasıl,kalitesi nasıl kaç metrede etkili bir atış yapılır 2,el alacam hayırlısıyla şimdiden çok teşekkürler ..