Diana 460 Magnum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • soruyu yetkin bey sordu ben yanlıslıkla falcone yazmısım mesajları tek tek okudum kafam karısmıs ısımlerı yanlıs yazmısım pardon. :rolleyes:

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• abilerim sizlerin kullandığı dianalar kaç cal dı , 5,5 mi

• 5.5 mm herzaman.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• gercekten çok teşekkürler açıklamalarınız beni birazdaha bilgilendirdi siteye yenı uye oldum ama iyiki üye olmuşum sizin gibi üstadlarla tanıştım

• ben bir soru dağa sormak istiyorum diana 460 magnuma bütün dürbünler olurmu ben ikinci el idareten bi dürbün alacamda önere bileceğiniz varmı satılık ikinci el olarak

• idareten dürbün olmaz 460 magnum alıyorsan dampa edinmen şart yoksa dürbünü her halükarda kısa sürede emekli edersin.
    sportsmach dm60 alırsan optima drübünleri bile uzun süreler kullanabilirsin

• ikici eli bulunmazmı ben foruma baktım ama dürbün bölümünü bulamadım başka seçenek varmı dürbün konusunda 50 - 60 liralık

• kendine uygun bir dürbün bulabilirsin ama burada önemli olan dürbünü nasıl bir ayak ile silaha tutturacağın. . pcp ve diğer silahlarda kullanılabilecek çift parça yada tek parça dürbün ayağı bu silah için uygun değildir.(takılması kullanılması mümkündür ama uzun süre kukullanamazsın dürbün bozulur) bu silah için dampa ayak denilen bir ayak vardır onu kullanman gerek yerli olarak yatagun marka mevcuttur ama sportmach dm60 alırsan o daha kalitelidir. Ben kendi silahımda yatagun marka kullanıyorum. Şimdiye kadar bir sorun çıkmadı.

• mesela ben dampa ayak ile 3-9x32 tasko dürbün kullanıyordum gayette memnundum bunu tüfekcılere sor bulursun ve uygun olur pazarlıkta edersınız sanırım 100 tl ye belkıde daha ucuza bulabılırsınız.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• acele etmezsen sürekli olarak dürbün alan ve satan arkadaşlar oluyor. Kendine uygun bir tane mutlaka bulursun.

• [quote='falcone','index.php?page=Thread&postID=220178#post220178']acele etmezsen sürekli olarak dürbün alan ve satan arkadaşlar oluyor. Kendine uygun bir tane mutlaka bulursun.[/quzaten sürekli takip

yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler sürekli takip ediyorum :thumbup: