simiot adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar nazara inanın gerçekten var , Ka-Bar ımı kaybettim :( :( :(

İnanın çok üzüldüm, umarım bir an önce Ka-Bar'ınızı bulabilirsiniz :(
    Ben de sizin yazdıklarınızdan sonra şansımı denemeye karar verdim ve ebay üzerinden sipariş geçtim, bakalım nasıl sonuçlanacak..

Ben ebay den aldım kargosu falan 200 tl ye mal oldu

Yanıtınız içen teşekkür ederim..
    Peki gümrükte nasıl bir prosüdür izlediniz? Malum delici ve kesici araçlar belli izinler olmadan gümrükten çıkamıyor.. Aydınlatırsanız bende dahil pek çok arkadaşımız tecrubenizden istifade etmiş oluruz..

iyi geceler dilerim..

Yurtdışı fiyatı 70-100$ arası

goo.gl/wDPazB Türkiye'de bu adreste (ikinci el) satan biri var. Pazarlıkla alınabilir.

@Kerberos ilginiz için teşekkür ederim, ilanı inceledim ancak pek güven oluşturmadı..
    Yurt içinden temin etmeye çalışacağım ya da başka bir seçeneğe yöneleceğim..

Merhaba, bende BK2 arıyorum ama ülkemiz şartlarında bulamadım maalesef, siz nereden temin ettiniz acaba?

İzmir'de MNG kargo ile Hatsan'a tüfek gönderdim en ufak bir soru bile sormadılar.. Ancak ben kapalı kutu içine koymuştum ve açıp içeriğine bakılmadı,
    siz açık açık ne göndereceğinizi beyan ettiyseniz o yüzden problem çıkarmış olabilirler..

97K'nız hayırlı olsun, kazasız, belasız kullanmanızı dilerim.. Aslında İşgören sipariş üzerine distribütör'den getirtebiliyor, bu opsiyonu sunmadılar mı acaba?

@getboga eline sağlık, şişe kırma videonu da izledim isabet odaklı bir tüfek için gayet tatminkar sonuçlar..
    Bir kaç ay içerisinde HW97K alma düşüncem vardı ve paylaşımların tercihimin doğruluğunu gösterir nitelikte..
    Kendi adıma teşekkür ederim..