Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • izmirde herhangi bir av bayisinde hw 97k satan biryer varmı bildiğiniz acaba???

Hw 97k

• yazmayı unutmuşum 4.5 olacak il dışından pek söylemek istemiyorumda yardımcı olursanız sevinirim

Hw 97k

• İzmir'de İşgören Silahçılıktan alabilirsin.. Son derece güvenilir bir esnaftır..

• teşekkür ederim tahsin abide yokmuş daha doğrusu izmirde 2 yerde 5,5 vardı ondan almadım istanbuldan alabildim çok şükür

Hw 97k

• 97K'nız hayırlı olsun, kazasız, belasız kullanmanızı dilerim.. Aslında İşgören sipariş üzerine distribütör'den getirtebiliyor, bu opsiyonu sunmadılar mı acaba?

• Telefon actilar ama 5,5 varmis ben 4,5 istedim ama cok ilgilendiler sagolsunlar

Hw 97k

• 97k nin kurma kolunu cekince peleti yuklerken farkettim kurma kolu hafif saga sola oynuyor bosluk var gibi bu normalmidir acaba??

Hw 97k