Moltak adlı kullanıcının mesajları

Bu gün Adana ft yarışmasınında yapıldığı atış alanımıza antremana götürdüm zorakimi inanılmaz bir keyif aldım muhteşem başarılı atışlar yaptım yarışmada rüzgar dolayısı ile bizi en zorlayan hedeflerden biri olan ( crono nun olduğu yerdeki) 26 numaralı hedef 48 metrede ve 4 pompada her atışta indirdim . uzak yakın demedi zoraki ne varsa halletti ft ye galiba bunun la katılacağım tabi mevzuata uyuyorsa

o hedefi ilk gün baya bir kişi kaçırmıstı ben ise şans eseri vurmuştum rüzgarın kesildiği 3-5 sn içerisinde zoraki ile büyük başarı emin abi yinede bana biraz ters ft tüfeği dediğin yerinden kalmıcak ;)

4.5 mm mu yoksa 5.5mm mu ? 4.5mm da birçok model var 5.5 da ise daystate mk 4 veya airwolf veya hw100 derim eğer regülator tarsı şeyler ile ugrasmak istersen s510 da iyidir

3 kg nin altında pcp cok zor hemde guclu olsun diyorsun bu mantıksız güçlü olması için en kötü ihtimalle tüpün yüksek kapastali olması lazım ağırlığa o kadar takılma air ranger cricket 9mm gibi modellere bak av tüfeği değil bunlar hafif olsun

Katılan herkesi tebrik ederim.
    İlginç geldi; yanlış görmediysem Steyr tüfekler ilk ona girememiş. Hep diyoruz tüfek atıcı uyumu her şeyin ötesinde. Atışı yapan tüfek değil atıcı ;)

iş atıcıda steyr veya aa veya hammerli fark etmez daha önceki 5.5mm leri takip etti iseniz erdinç abi ve levent abi genelde 1. liklerini hw ile almıştı karagöl ft high powerde ise aa yasin abi almıştı kısaca tüfek bir yere kadar atıcı daha önemli

size sonuna kadar katılıyorum itiraz eden arkadaşlar içinde isterseniz aynı silahla yapılan fx ve jsb grupmanlarını gösterelim yada sadece capaklarını gösterirsek yeter

Birkaç günlük araştırmalar sonucunda Tactical Hunting Shooting BSA Sweet 3 9x40 EG Green and Red Illuminated Reticle Mil Dot Rifle Scope Free Shipping-in Riflescopes from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group linkdeki dürbünü sipariş verdim gelebilirse ilk izlenimleri paylaşacağım. Sizin fikirleriniz nelerdir.

çin malı bir dürbün ilk olarak onun dışı tüfeğe uygun hiç olmazsa bozulsa dahi üzülmiceğiniz bir fiyatı var cok beklenti içinde olmayın elinizde silah ile bir mucize cıkartmaz 3 aşağı 5 yukarı aynı grupmanları yaparsınız sadece daha rahat görürsünüz hedefleri

abi tüfeği kılıfında şehirler arası otobüste nasıl götürebilirim, aklıma kurup bavula koyarak bagaja vermek geldi. kurmazsam bavula sığmaz kendi kılıfıyla götürmek istersem ürkütücü bir görüntü olur en güzeli götürmemek..

neden kötü bir görüntü oluştursunki yaptıgınız yasadışı birşey değil çok rahatsız olurum derseniz uygun boyutta bir müzik aleti kutusu alın kumaş olarak 15-20 tl ye yanınızda taşırsınız

Benim bir sorum daha var bu gün yaklaşık 15-20 metre civarına uludağ gazoz kutusu koydum o ufaklar var ya 330 ml mi 250ml mi ne,, Dürbünü de pek ayarlıyamadım 1.5 kutu pellet gitti sadece dürbün ayarlamak için en sonunda atış yapayım dedim dayanamadım TAM nişangahın ortasına getirince vurmuyor fakat tam onun sağ çaprazına. Çapraz üstüne (sağ) atınca tık diye vuruyor bu böyle kalsa 50-75 metre gibi mesafelerde oldukça zorlanırmıyım ? , ben böyle daha çok keyif alıyorum açıkçası mildottan vurunca yani

tabiki zorlanırsın sonucta 50-75 metrede rüzgar olucak canakkalede sana yardımcı olucak hobi severler var onlara danış sıfırlama konusunda yardımcı olurlar

harika olmuş paranın alabilceği yaylı konusundada katılıyorum :) hayırlı olsun ft zehirlini bulaştırmıslar izmir takımı bir sonraki yarışmada görüşmek üzere

ilk olarak 54 28 fpe gibi bir güc üretiyor at 44 ün biraz gücsüzü etkili menzil neye göre etkili ? grupman mı neye göre bir şişenin kıralması için 2 fpe güc genellikle yetiyor soda şisesi 48/54 arasında kaldı iseniz 54 derim ama eşek ölüsü kadar bir ağırlıgı var tabiri çaiz ise diananın servisi neresi bilmiyorum