pcp tufek secimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar hayirli aksamlar,guzel bir pcp havali almayi dusunuyorum yardimci olursaniz sevinirim.aklimdan gecenler air arm s510,hw 100 ve diana.gerci dianayi yorumlarda pek tercih etmeyin diyorlar ama genede sizlere danisayim dedim.sizce hangisi daha kullanisli yedek parca temini hangisinin kolay olur yardimci olursaniz sevinirim...

• Hw 100 iyidir. Forumda çok aa510 duyarsın.Ama hw 100 ayrı bir güzel.Sadece biraz güçsüz.Ama alınabilecek en iyi pcp.Geçmişte cricket gibi pcplerlede karşılaştırdılar sonuçları aynı.Yani parasına göre aynı işi yapıyor.Alman müdendisliği ve bildiğim kadarı ile servisi olan bir tüfek.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• 4.5 mm mu yoksa 5.5mm mu ? 4.5mm da birçok model var 5.5 da ise daystate mk 4 veya airwolf veya hw100 derim eğer regülator tarsı şeyler ile ugrasmak istersen s510 da iyidir

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Daystateler pek ekonomik değil.Ayrıca hep yüksek basınc kullanıyor ( 220-250 bar).

• Hocam 5.5 mm istiyorum yaylı tufegımde 5.5mm peki hw100 de yokmu regulator veya sonradan takılan bişeymi

• Hw100de regülatör var.Sonradan takıp eksra masraf gerektirmez.Tüpde değil tüfeğin içinde.Bt 65 tüpü takarsanız atış sayısı baya artar.

• Hocam ilginizden dolayı teşekkür ederim peki ben bu tüfeğe hawkın 6_24*44 durbununu alsam nasıl olur yada önereceginiz baska durbun varmı

• Ha bide aas510 daki regulatör sistemi hw 100 le aynımı

• Ha bide aas510 daki regulatör sistemi hw 100 le aynımı

hayır değil hw100 fabrika çıkışlı bir regülator sahip aa için satın almanız lazım ayrıca

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Hw 100 alın pişman olmazsınız. Regülatörü orjinal sonradan takma değil.fsb modeli kendi moderatörü ile çok çok sessiz.

• Hawke dürbünler güzel ancak son zamanlarda forumda vector optikler çok yaygınlaştı.Aliexpressten bakabilirsiniz.Görüntü kaliteleri oldukça iyi.hawke dürbünüm olmasaydı.Kesinlikle vector optics kullanırdım.Benim kullandığım dürbün hawke 6-24x56 şimdi 1400 liralarda o da yaklaşık 535 dolar falan yapıyor.Vectorde 269 dolarlık dürbünde aynı işini görür.

Aliexpress.com : Buy Vector Optics Capricorn 4.5 14x44 First Focal Plane Hunting Rifle Scope MP or MilDot Reticle with Mount & Sunshade High Quality from Reliable scope suppliers on Vector Optics Capricorn forumda bir çok kişi kullanıyor.

• Varmint SF 6-24x44 şuanda 750 lira falan sıfır.Onun yerine vectorden capricorn alın çok daha memnun kalırsınız.

• Inşallah yakında ülkemizde de vector optic orjinal satılacak . Nisan Mayıs gibi sanırım . Biraz beklemekte fayda var. Fiyat performansı çok iyi bir durbun .

• Eger gelecekse dediğiniz daha mantıklı peki ben bu durbununu arada yaylıdada arada kullanırım darbeye dayanıklımıdır sizce

• Tepme miktrina göre değişir . Magnum sınıfı hariç diğer yaylilarda dampa ile kullanabileceğiniz kanaatindeyim.

• dampa ayagim var alinca bakariz artik tesekkur ederim saulun...

• Yurtdışından daha ucuza almak varken kimse bayilerden almaz diye tahmin ediyorum.

• Tabiki daha uygunsa alınabilir bide ustatlar şunu sorayım bu durbun capı buyudukce ne gıbı faydaları var hw 100 için hangi cap uygundur