M.balibey adlı kullanıcının mesajları

söyle birşey var yanlız tavuk bildiğim kadarı ile kafası aniden kopartırıp kesiliyor hep kaslarıda oynuyor tabi bi süre onun için bağlamak gerekiyor genelde izlediklerim hep öyle televizyonda

hiç bilmiyorum orasını aklıma geldikçe hem gülerim hemde üzülürüm :)

sakın avlamaya kalkmayın hatta ateşli silahınız olsa bile tecrübeniz yoksa yine avlanmayın derim bir tanıdğın annesi gelse sana tavuk kesmeyi öğreteyim dedi tavuğun kafasını kesti ama hayvan ayağa kalkıp koşmaya başladı hala daha o görüntüyü unutamam bilgi ve tecrübe yoksa 3 kuruşluk zevk için o vicdan azabını çekmeye değmez bence

Metehan abi yinede kargo şubelerindeki müdürlerin bazı konularda esnekliği olur kendimden örnek vereyim bir zamanlar bizde acentelik yapmıştık nasıl oldu tam hatırlamıyorum ama müşterinin kargosu bir türlü gelmiyordu sonra bir gece gidip kendi arabamızla ankaradan alıp getirmiştim ve ücretsiz teslim etmiştik daha sonrasında firma olduklarından firmalara verdiğimiz teklifinde altına 1 yıllık teklif vermiştik bir kere istanbuldaki şubede bulunan davar yanlış etiketlemesi yüzünden araba parçası yerine don sütüyen çıkmıştı kutudan aynı şekilde istanbudan gidip ürünü almış ve aynı gün müşteriye teslim etmiştim sonuçta sizinkide ucuz bişey değildir diye tahmin ediyorum manevi olarak o kadar üzüldünüz yıprandınız kolay değil sevindirici olansa başına bişey gelmemesi yoksa firmalar ödememek için bin dereden su getiriyor

konuyu sonuna kadar okudum nasıl bir mala denk geldiyse o aktarmada sinir olmamak elde değil neyseki hasarsız ulaşmış aslında özür babında bir ikram yapmaları lazımdı

sıfır aldım abi dışarı doğru kabarık kundağın içi boşmu bilmiyorum ama sanki içeriden sıcak tel yada havya ile delmeye çalışılmış gibi bir sorun çıkarır mı acaba gerçi araştırdım kundak fiyatları 45 tl ve askı aparatı takmak istiyorum belki tam oradan delinip takılabilir servise sorucam bunuda teneke işini deneyemedim peletler çok yumuşak bir kez soba bacasına attım bacanın şeklini aldı :) heykele çıkarsam gamonun peletlerinden alıcam

aslında eksik yazmışım kusura bakmayın :) yaş 24 ama askerliğim daha yapamadım okul bitmediği için duyduğuma göre keskin nişancılık eğitiminde koşudan sonra 200 yada 250 metreden atış yaptırılıyormuş bunu kast etmiştim yoksa tabki de bizdeki tüfekler güçsüz hadi tüfek olsa o hassasiyet mi diyeyim bilemedim o özellikte optik yok :)

Metehan abi vardı herhalde ben fark etmedim 2014te servise gönderip vortex piston taktırıcam kundağı değiştiriler herhalde olmazsa nazarlık olarak kalacak :)

bunuda şimdi aynı şekilde yaptım fakat beğenmedim bahçe aydınlatmaları yetersiz geliyor şu ledli spotlardan alayım diyorum

[Resim Engellendi: http://i39.tinypic.com/e9ure1.jpg]

buda kundağın dediğim yeri sanki içeriden sıcak bişeyle delmeye çalışılmış gibi

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/24wu146.jpg]

Gayet guzel hele bu peletle mutis

teşekkür ederim abi hedefim 200 250 metrede sağlam bir dürbünle 1 lira içne sığdırmak :) bu arada benim tüfeğin dipçiğinde insanın elindeki siğil gibi bişey çıkmış daha önce var mıydı hiç bilmiyorum

bu yıl kazan için baca ekonomizeri aldık izmirden birincisinde su borularının yivli yerleri ezilmişti kullanılmaz haldeydi ikincisinde çok hafifezik olmuştu 300 tllik mala 5 kuruş ödeme yapmadılar yurtiçindede bulunduğumuz yer mahalle olmasına rağmen köy yolu üzeri(köye bağlı değil) olduğu için kargoları getirmiyor gidip almak gerekiyor şubeden ve kapıya kadar getirmiş gibi para alıyor bence aras en iyisi

teşekkürler aslında kaliteli saçma ve iyi havada daha iyi sonuçlar alırım gibi geldi kullandığım saçlamar 2.5 tllik jet marka :)

bende yeni konu açmamak adına izniniz olursa bişey sormak istiyorum şimdiki kullandığım pelet çok yumuşak ve 1 mm saçta bile hedefe arabanın duvara çarpması gibi oluyor ve delik açamıyor bunun için daha sert pelet arıyorum hangisini tavsiye edersiniz(mod 85 için)