Bir Mng Kargo Klasiği Daha

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet bugun cok sinir edici bi olay basıma geldi bu kargo sirketlerinden cektiklerimiz daha ne kadar sürecek cok merak etmekteyim bir arkadasım babası ile bireysel ithal tüfek dürbün ve dampa ayak getirmiştik tüfekler daystate air ranger daystate air wolf 2 tane hawke sw30 8x32 dürbün ve 4 tane sportmatch dampa gelicekti ürünlerden sadece 1 tane dampa benım için getirtiğini yeni bugun kargo geldimi diye aradığında söyledi bütün gün calıstığı içinde adres olarak kendi evimi göstermiştim ürünleri kontrol etmek için sağlam mı diye saat 6.30 olduğunda aradım gümrükten sabah 9 da cıkıp 10.30 da teslimat kargo sirgetine verilmiş bi bayan cıktı keçiören subesinde calısan adını vermek istemiyorum saat 7 te mutlaka elinizde olur kargonuz kapanmadan son adres sırası sizinki gözüküyor dedi kapattı saat 7 de abimiz aradı kargo geldi mi diye durumu anlattım baya bi sinir ve hayal kırıklığı oldu 2 miz içinde sırf urunleri kontrol etmek için bugun okuldan izin almıstım yarına kaldı yarında okulda olmak zorudayım ve kargoyu kontrol edicek insanda olmıcak evde anlayan suan ciddi olarak tepem attı siz siz olun hiçbir şekilde mng kargoyu tercih etmeyin aynı sirket 2 gün öncede evrak gelicekti evde yokuz diye yazı bırakmıslar ve cekip gitmiler mecburen subeden alıcaz siz siz olun mng kargodan uzak durun

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• H.ilal avdan 05.12 Persembe günü aldıgım dürbün ayakları üzerinden 5 gün geçmesine ragmen halen teslim edilemedi ?( Siz siz olun yurtiçinden şaşmayın :thumbup:

• Evet bugun cok sinir edici bi olay basıma geldi bu kargo sirketlerinden cektiklerimiz daha ne kadar sürecek cok merak etmekteyim bir arkadasım babası ile bireysel ithal tüfek dürbün ve dampa ayak getirmiştik tüfekler daystate air ranger daystate air wolf 2 tane hawke sw30 8x32 dürbün ve 4 tane sportmatch dampa gelicekti ürünlerden sadece 1 tane dampa benım için getirtiğini yeni bugun kargo geldimi diye aradığında söyledi bütün gün calıstığı içinde adres olarak kendi evimi göstermiştim ürünleri kontrol etmek için sağlam mı diye saat 6.30 olduğunda aradım gümrükten sabah 9 da cıkıp 10.30 da teslimat kargo sirgetine verilmiş bi bayan cıktı keçiören subesinde calısan adını vermek istemiyorum saat 7 te mutlaka elinizde olur kargonuz kapanmadan son adres sırası sizinki gözüküyor dedi kapattı saat 7 de abimiz aradı kargo geldi mi diye durumu anlattım baya bi sinir ve hayal kırıklığı oldu 2 miz içinde sırf urunleri kontrol etmek için bugun okuldan izin almıstım yarına kaldı yarında okulda olmak zorudayım ve kargoyu kontrol edicek insanda olmıcak evde anlayan suan ciddi olarak tepem attı siz siz olun hiçbir şekilde mng kargoyu tercih etmeyin aynı sirket 2 gün öncede evrak gelicekti evde yokuz diye yazı bırakmıslar ve cekip gitmiler mecburen subeden alıcaz siz siz olun mng kargodan uzak durun

iyide kardeşim benim bildiğim kargo şirketleri akşamüstünden itibaren dağıtımı bitirıp gidecek kargo alımı yapar çünkü kargo şubeye götürülecek barkodlanıp ayrımı yapılacak,araçlara yüklenecek.Akşam yedi de teslimi ilk defa duydum.
    not bırakılması ise normal bir uygulama ve hepsi bu şekilde çalışıyor.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• H.ilal avdan 05.12 Persembe günü aldıgım dürbün ayakları üzerinden 5 gün geçmesine ragmen halen teslim edilemedi ?( Siz siz olun yurtiçinden şaşmayın :thumbup:

emre abi öyle gecen gun hepsiburada.com dan gitar siparişi verdim tarih 7.12 kargo olarak yurtiçi sectim sabah 9.30 ta 9.12 tarihin de elimdeydi gitar bu tüfekler ise taa ingiltereden ayın 5 de cıktı düşünün daha 10 gün olmadan 5 günde geldi gümrükten 1 saate gecti ve sirkete verildi

iyide kardeşim benim bildiğim kargo şirketleri akşamüstünden itibaren dağıtımı bitirıp gidecek kargo alımı yapar çünkü kargo şubeye götürülecek barkodlanıp ayrımı yapılacak,araçlara yüklenecek.Akşam yedi de teslimi ilk defa duydum.

ben mng kargonun yalancısyım ordakı bayan öyle söylede bana bencede cok sacma bi uygulama en gec kargo 5 de kapanıyor diye biliyorum bende

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Moltak ().

• emre abi öyle gecen gun hepsiburada.com dan gitar siparişi verdim tarih 7.12 kargo olarak yurtiçi sectim sabah 9.30 ta 9.12 de elimdeydi gitar bu tüfekler ise taa ingiltereden ayın 5 de cıktı düşünün daha 10 gün olmadan 5 günde geldi gümrükten 1 saate gecti ve sirkete verildi

ben mng kargonun yalancısyım ordakı bayan öyle söylede bana bencede cok sacma bi uygulama en gec kargo 5 de kapanıyor diye biliyorum bende

5 de kapanmaz da o saatten sonra dağıtım yapamaz çünkü diğer işler yetişmez yoksa.ama bu gümrük işlemi gördüğü için farklı prosedür görüyorsa bilemem.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• iyide kardeşim benim bildiğim kargo şirketleri akşamüstünden itibaren dağıtımı bitirıp gidecek kargo alımı yapar çünkü kargo şubeye götürülecek barkodlanıp ayrımı yapılacak,araçlara yüklenecek.Akşam yedi de teslimi ilk defa duydum.

evet güncelleme getiriyim konuya suanda cep telefonuma mesaj geldi kargoyu getirmişler evde yokmusuz !!! bir klasik daha yarın bizzat subeye gidip canlarına bi güzel..... kargo parasınıda vermeyi hiç düşünmüyorum bu ne ya sırf 10 tl için insanı maymuna ceviriyolar

• büyütecek bi durum değil bence anladığım kadarı ile sadece 1 gün geçikmiş bana ptt ile kayseriden istanbula kargonun 6 günde geldiği oldu geçenlerdede ilçe merkezinde en işlek yerde oturmama rağmen ptt görevlisi nasıl olduysa adresimi bulamamış ve işgüzarlık yapıp telefon numaram paketin üzerinde yazmasına rağmen zahmet edip aramamışlar kargo diyarbakıra geri gitti sonra tekrar gönderildi 2 kere kargo parası ödedim haa ptt nin hakkını yemiyim izmirden gümüşhaneden 1 günde kargo getirdikleride oldu kısacası canınızı sıkmayın beterin beteri var ne yapalım katlanıyoruz.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• böyle şeyler forumda birçoğumuz başına geliyor...
    sapasağlam gönderdiğimiz ürünler bazen hasarlı geliyor, zamanında ulaşmayan kargolar... beklenti içerisinde bekleyişler zamanını ona göre ayarlayıp boş ele bakmalar..
    ne diyelim sabır taşına dönüyoruz bazen... ;kffx;

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Ben bir konuda sadece aras kargonun dağıtıcısından memnunum .Ürün geliyor evde değilim mesela arıyor beni abi atayımmı balkona diyor at abi diyorum tamam olay çözülmüştür ^^

o da güzelmiş abi :D yurt içi de iyi sağolsunlar onlarda hep arar :)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• bu yıl kazan için baca ekonomizeri aldık izmirden birincisinde su borularının yivli yerleri ezilmişti kullanılmaz haldeydi ikincisinde çok hafifezik olmuştu 300 tllik mala 5 kuruş ödeme yapmadılar yurtiçindede bulunduğumuz yer mahalle olmasına rağmen köy yolu üzeri(köye bağlı değil) olduğu için kargoları getirmiyor gidip almak gerekiyor şubeden ve kapıya kadar getirmiş gibi para alıyor bence aras en iyisi

Çağatay

Derya Meriva 12 Cal.m;s,S

Beretta 92 FS 9x19 mm Parebellum £tabanxalı$

Hatsan Mod 85 cal .220 - Optima 3-12x44 ;tufey#