mrt083 adlı kullanıcının mesajları

Gerçekten fiyat performans mükemmel , bende almaya karar verdim bundan , crosmanla ne gibi farkları var bunların aynı gibi görünüyor ..Yatagun yakında açılacak sanırım orada uygun olur diye düşünüyorum ,eğer olursa tabi..Bunun gibi silahların daha güçlülerini neden yapmıyorlar çıkış hızı 300ms olsa acayip tutulur ..:) Birde bu silahın namlusunda tam bi yiv set yok diyorlar doğrumu arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

O tüfek pek krala benzemiyor, bence sana o tüfek için kral diyen başından savmak için söylemiş, oradaki bişeyden haberi olmayan bi görevlidir..Resime kanıp alma bence kralın öyle bi modeli yok diye biliyorum.Şimdi baktım webley longbowunda resmini yanlış koymuşlar yani güven olmaz oraya

Tahribatta yivsetin değilde hızın yüksek oluşuyla birlikte merminin etrafındaki şok dalgasının etkisi var diye biliyorum...Bu arada her sillahın birbirine üstünlükleri vardır. Örneğin uzun mesafelerde binadan binaya olabilir , engel arkasındaki düşman olabilir bu çatışmalarda g3 daha üstün olucaktır..Ama genel kullanımda güncel silahlar daha mantıklı bence ;tese;kkur

:thumbup: Para gavura gideceğine bu silah alınır gavurunkilerden eksiği yok fazlası var görünüş olarak bence , teknik olarakda onlara yakınsa alınır bu silah tabi önce güvenli olması gerekir

Arkadaşlar diana, 80 metredeki şişeyi kırmıyorsa 100 lira verin mod90 alın valla kırmam demez :D ..Bu arada bugün atışa gittim aydos ormanı mekan ,, en son 114 adım saydım 15e 20 lik, 1cm sunta parçasına gez arpacıkla neredeyse yarı yarıya isabet sağlıyorum, delemiyor sadece saplanıyor..Ama 70 metre civarlarında deliyor.. ;dance;

Arkadaşlar konu 1.nesil patriotken sorayım dedim velikatrancının sitesinde patriot yok gözüküyordu şimdi baktım stokta var görünüyor acaba 1.nesilmi bunlar ..2. nesil olma ihtimalide yok gibi görünüyor bana çünkü onlar geri iade edildi diye hatırlıyorum..

Bu zamana kadar prohunter kullanıyordum , dün prohunter bulamadığım için promagnum aldım kutusu 4.5tl den aldım 4.5mm lik olanı..Biraz önce evde duramadım deneyim dedim promagnumu gez arpacık atışlarımda 2-3 cm lik oynamalar oldu , dürbünü taktım kötü dürbün ama yakın mesafede nokta almak için uygun neyse attım yine aynı 1-2 cm arası oynama var sonra az kalan pro hunterimden atayım dedim neredeyse tek delik 1-2mm lik oynamalar var ..Promagnumdan hiç memnun kalmadım resmen rezalet X( 4.5 luk olanı berbatmış 5.5 luğu bilmem ama..Bide yapılış kalitesi prohunterden düşük geldi bana ..Ts10 da aldım onuda sonra denerim çok ses oldu :thumbup: Bu arada mesafe 8 metre

demekki iyi bir yönetici olmak için avcı ve atıcılık ruhuda olması gerekiyor. atatürk te severdi silahları.
    bizim mecliside siteye üye yapıp atıcı mı yapsak ne yapsak hepsinide ;confused;;kihhik,

Atıcılık olayında meclistekiler hepimizden daha iyi zaten bence ;tese;kkur

Neredeyse 100 yıllık bir silah bakımsız olanlar tabiki tutukluk yapıcaktır..Biraz mermi seçer , en sevdiği geco mermidir, yerlide yüksek basınçlı mp5 mermileri veya eski beyaz kurşunlu mke mermilerinide sever..İyi durumda olanlar şimdiki mke mermilerinde bile dikme yapmaz...Bence gelmiş geçmiş en seksi tabancadır :thumbup: