enofecr adlı kullanıcının mesajları

arkadaş iyi özetlemiş süperpoze her yerde 2 tane fişek ideal anlamadığım birde geçen sezon 80 100 civarı bıldırcın vurmuşlar adam başı bu ne ya napçan ki o kadar kuşu ondan sonra yasaklarlar tabi herşeyi.Bize az bile

ben x firmaya av tüfeği siparişi verdim satın alma belgesini ve parayı yolladım yalnız kafama takıldı sitede 2.el tüfeği bana sıfır diye verebilirlermi olabilirmi neden derseniz sipariş vermeden önce o ürün 2.el olarak sitede vardı ben siparişi verdim ürün yokoldu Diyom acaba banamı kaktırcaklar.Nasıl anlaşılır bilgisi olan varmı

bence coniler ordudaki subaylardan daha bilgili ve beceriye sahipler.tabiki severek yapılan iş ve hobilerde ilerlemek kolay ve zevklidir.tabiki devlete biraz hak veriyom bu silahlar herkese verilmez ama bari yapıcı olda devlet olarak al benim gibileri ödet parasını zırhlı tugaya yada askeriyenin atış sahalarına hevesimizi alalım g;$i belki o zaman duruluruzda.

ya bu ülkede benim param olsada olmasada bu silahı almam hayalin hayali av tüfeği aldım yeni Allah şahit 3 aydır deli gibi evraklarla uğraştım. sadece izmir yeşilyurtan izmir menderese dosyam 45 günde geldi nefret ediyom bütün kurumlardan elin Amerikalısı 1000 dolara m16 satıyo benim mke sanayim 3 tane mermi atanı 5000 dolara satıyo yaşasın sistem yaşasın köhne ağır hantal kurumlar

ben hala kararsızım araştıra araştıra tüfek almaktan vaz geçtim oysa 1 tane bile kullanmadım. cahillik mutlulukmu gerçekten?ben bilmiyom varmı acaba yoksada olmalı neden otomatik havalı olmasın.bence yoksa kayıp belki o zaman alırım. çünkü okuya okuya sanki forumdaki her silahı kullanmış gibi kendimi yorgun hissediyom.gözümü kapatıp araştırmadan alsaydım ne güzel kullanıyor olurdum şimdi o değil ,bu değil diye geziyom.neyse umarım otomatiği yaparlar yoksa ben kullanamıcam.

hocam cevap için teşekkür ederim ben at44 ü gördüm çok ağır geldi webley raider 10 at44 de nazaran çok hafif tabi öğrendimki webleyide hatsan yapıyormuş çok şaşırdım acaba webley raider sizce nasıl

ben aranıza yeni katıldım. hatta günlerdir alacağım ilk havalı tüfeğimi araştırıyordum. ilk yaylı dediler,sonra kırmalı baktım olumsuz yanı çok. keseyi açalım dedik pcp iyi dediler hatsan at44 hedefe koydum 1 haftadır araştırıyom valla hiçbirini alamadan soğudum.ithal mallar güzel de tabi expensive olsun napalım birazdahamı para biriktireyim.gamo almak için iyi diyorlar tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim ne alalım?