özgürlük

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ya bu ülkede benim param olsada olmasada bu silahı almam hayalin hayali av tüfeği aldım yeni Allah şahit 3 aydır deli gibi evraklarla uğraştım. sadece izmir yeşilyurtan izmir menderese dosyam 45 günde geldi nefret ediyom bütün kurumlardan elin Amerikalısı 1000 dolara m16 satıyo benim mke sanayim 3 tane mermi atanı 5000 dolara satıyo yaşasın sistem yaşasın köhne ağır hantal kurumlar

• Keşke amerikada müslüman doğsaydım diyip noktayı koyayım mı:) Vallaha yazık burda herşey pahalı vergi manyağı üzerine tekellik diz boyu.Savaş çıkınca artık av tüfeği ile savaşırız:)

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Bazen düşünüyorum acaba Sevr de Lozan da falan özel sektör silah üretemez gibi bir madde mi izaladık diye? Biliyorum saçma ama Kurtuluş Savaşını silahlanmış yerel halkla kazanmış bir devletin vatandaşının silahlanmasına bu kadar karşı olması şaşırtıcı. Alimallah amerikayla bir savaş çıksa youtube daki sniper ları üstümüze salsalar epey sarsıcı olur bizim için

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• 338 lapua magnum silahını ve Leupold Mark 4 8.5-25x50 model dürbünle birlikte 5000 adet mühimmatı 3.000$ almak mümkün bizim ülkede aynı silah 10000 yi geciyorki mühimmat yıllık 200 adet ve 1000$ mke nin fiyatı ne diyim amerikada doğmak vardı
    extra bilgi:Lapua magnum 338.cal 300 grainlik mermiyi 2660 fps ile atıyor yaklasık 4774 fpe yapıyor bu güç ile dünyada öldüremeceğiniz hayvan veya canlı yoktur ki av için üretilmiş bi silah değildir

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• bence coniler ordudaki subaylardan daha bilgili ve beceriye sahipler.tabiki severek yapılan iş ve hobilerde ilerlemek kolay ve zevklidir.tabiki devlete biraz hak veriyom bu silahlar herkese verilmez ama bari yapıcı olda devlet olarak al benim gibileri ödet parasını zırhlı tugaya yada askeriyenin atış sahalarına hevesimizi alalım g;$i belki o zaman duruluruzda.

• Amerikada adam ciklet alir gibi silah aliyor barutlu silahlar cercevesinde silahlarini istedikleri gibi modifiye ediyorlar minigun alan bile var texasta buyuk bi arazin olsun mulkiyetine ayak bastilarmi vurabiliyosun diye biliyorum bizde olucak is degil teror var ulke kucuk bilincli insan sayisi cok az silahlar konusunda

• Adamlar sivilde ar-15 tarzı tüfekleri veya m24 vari bolt actionları kullanıyor.Sanki sivilde g-3 verdiler biz atmadık:) Ateşli silahlarla işlenen suçların sadece %13ü ruhsatlı silahla işlenen bir ülkede bu kadar yasak sınırlama neye.Ad vermiyim yetkililerle konuşuruz.Yivli tüfek işi ne olucak soruyoruz.Yivliler suikast silahı diyor hey Allahım ya tövbe tövbe.Dünyadaki en öldürücü yakın mesafeden bildiğim kadarı ile hiç bir yivli tüfeğin güç olarak kolay kolay yetişemediği yivsiz av tüfeklerini peynir ekmek gibi satıyorsun.Yivliye gelince yok efendim alır manyağın biri milleti uzaktan öldürürde falanda filan.Adam çantasından av tüfeğini çıkarıp duraktaki diğer bir kişiyi öldürüyor.Balistiği daha olmayan bir silahla sonra yok öyle yok böyle.Yeter ;hirr;

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Amerikada adam ciklet alir gibi silah aliyor barutlu silahlar cercevesinde silahlarini istedikleri gibi modifiye ediyorlar minigun alan bile var texasta buyuk bi arazin olsun mulkiyetine ayak bastilarmi vurabiliyosun diye biliyorum bizde olucak is degil teror var ulke kucuk bilincli insan sayisi cok az silahlar konusunda

bu mazeret değil bizim ülke için amerikada çok bilincli bir ülke degil bizim ülkede yakında havalılarıda ruhsatta bağlarlar birde vergi alırlar tam olur

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

TOKYO MARİU Desert Eagle SİLVER

Tokyo Marui Sig Sauer P226 Rail GBB

ARES WALTHER WA2000 Sniper

• biz esirlere laf söylemek düşmez onlar özgür

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Amerika ile buradaki silahlarla ilgili yasalari, serbestlikleri karsilastirmak dogru degildr.Abd ile buradaki insanimizin en basitinden egitim seviyesi, kulturu vs. cok farkli. Toplum psikolojilerimiz cok farkli.Kaldi ki teror belasi var. Bu ulke bence ne zaman adam gibi adalete sahip olur, sucun seviyesine gore cezalar kati hale gelir o zaman carklar adam gibi donmeye baslar.Tecavuzcunun serbest kaldigi ulkemde adalet ne zaman gercek adalet olur, o zaman boyle seyleri ancak masaya yatirabiliriz.Kaldi ki hergun haberlerde gordugumuz silahli olum,soygun,yaralama haberlerinden biktik artik.Caydirici cezalar olmadiktan sonra daha cok goruruz boyle haberleri !

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?