görkemkaram adlı kullanıcının mesajları

ama şu bir gerçek yaylı tüfekler gerçek tüfeklere en yakın olanıdır.çünkü tepmesi vardır.ben 17 yaşından beri yaylı kullandım.ve defalarca amcamlarla ava çıktım.bu sayede atıcılık belgesini(keskin nişincı rozetini) almıştım askerde.onun için yaylı atıcılığıı çok geliştirir.ama dürbünsüz atacaksın.ama pcp bambaşka gerçekten.ama gerçekten mod 125 snperıda merak ettim bu saaten sonra.benim 51 cm kral slug pompalımda var.onla 50- 80 metrelerde çok güzel atışlar yapıyorum.silahıı satma derim.ama yaptır derim.sen gel bide benim pompalı tüfeğimle atış yapda tepmeyi gör derim..

vallah arkdaşım bende dün aldım at 44 taktical ..kral safari magum 5.5 tüfeğimle sabun testi yapmıştım göye kral safari magum 305 m/s 5.5 paleti.5 metrede hacı şakir sabunu yanlamasına zor deliyordu.delip duruyordu.ama at 44 ile ayısıı yaptım sabunu yanlamasına deldi arkadasıdaki terliği deldi suntayıda yarısından fazlasına girdi.bayıldım .hele moderatör süper.ama yaylıda başka bir şey ama.ama pcp bambaşka

ne güzel bilgili şeyler paylaşmışsınız sizlere teşekür ederim.askerde atıcılık belgesi (keski nişancı rozeti ) almıştım.ileride hayalim bir yivli tüfek almak 5 senede olsa para biriktirip alıcam kısmetse.sizlere tek rar teşekkür ederim bilgileriizde dolayı