orcunemre adlı kullanıcının mesajları

zevkine karga vurmayı anlyamamakla birlikte(pest kontrol yapılması ve yapanın yetkili bir şahıs olması hali müstesna); ülkemiz kanunlarına göre, havalı silahlarla av yapmak yasaktır... ;d;

arkadaşlar burada ben dürbün vasıtasıyla havalı tüfekle daha iyi atış yapabilmenin keyfinden bahsettim ama kargayı öldürmenin zevki gibi bir mana çıkarmışsınız, kaldıki zarar yapan hayvanlara acıyor olsam avcılık yapamam

ben yivsiz yarım otomatik av tüfeğinde uzun zamandır BSA reddot kullanıyorum, tüfekte fabrikasyon montajlı dürbün ayağı kullanıyorum, ayakta reddot un civatalarının oturduğu kanallar olduğu için ileri geri kayma yada fırlama yapamıyor ve çok iyi randıman alıyorum,2 göz açık uçar avında da kullandım alışınca çok güzel randıman veriyor, aslında dürbün ayağını dürbün için almıştım ama 3x9x40 hakiki tasco dürbünün 5 atışta mercekleri birbirine geçti focus ayarı bozulup görüntü bulandı, bende tekrar ayarlayıp remington AM77 havalı tüfeğime takıp sıfırladım ve mutlu son, şahsen 30 metre gibi bir mesafeden havalı ile Şişe vurabilmek çok keyifli oluyor :thumbup: