mucoexper adlı kullanıcının mesajları

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Helal olsun :) tebrikler

1.5 kg ferrari alcaktım ama lütfen iyi yerlerinden koyabilirmisiniz.

Ankarada Oturuyorum Bu işte Yeni Sayılırım Elimde yeni aldıgım bir pcp ile sizinle beraber atışlara gelmek istiyorum eger uygunsa yetkili kimse ona ö.m atabilirim Ankaranın Gölbaşı İlcesinde bulunmakdayım Yetkili uygun ise mesaj atarsa sevinirim

çok sağol kardeşim :) aslında yıllardır havalı tüfek kullanıyorum hatsan mod 33 mod 45 mod 55 mod 70 mod75 mod85 mod125 mod125 sas silahlarını sırasıyla kullandım yaklaşık 12 yıldır havalı tüfek kullanıyorum :) am pcp tüfek ilk deneyimim olacak kararsızım bi inceden :)

inşAllah Dogru kararı verirsin :) pcp gecınce yaylıyı boşuna kullanmısım bukadar zaman dıceksın eminim :D

peki bu regulatör tam olarak nedir ve nasıl çalıştırılır

regulatör :D söyle anlatıyım bende fazla bılmıyorum bılenler yazar ama özet geceyim
    regulatör tüpe takılarak havanın daha uygun kullanılmasına yarıyo mesela 200 bardan 90 bara kadar tufegın gucu azalıyor ve pellet düşme yapıyor ya regulatörun gorevı mesela 120 bara ayarlarsın 200 bardada 120 bar atar 150 bardada 120 bar atar daha fazla mermı atmanı saglar sureklı aynı hızda pelletı cıkartır. valla anlaşılır anlattımmı bende bılmıyorum kusura bakma :))

peki şöyle sorayım gayet net bi şekilde :) ben bet 65 rb lw ile 100 metreden maden suyunu 20 grain saçma ile rahatça vurabilirmiyim :)

dürbününü sıfırladıkdan sonra çok rahat :D
    regulatör fln taktırırsan bt 65 ile 300 400 metre a4 kagıdı vuran gördum :D

çok sağol kardeşim. pekilothar namlulu bt65 le at44 lw nin namluları aynı namlu değilmi aradki farkı ne oluşturuyor isabet konusunda ? fazla hava tüketiyo olması gücünden kaynaklanıyo olsa gerek o konuda pek önemli değil benim için

öncelikle lw namlu ve hatsan namlu sadece namlunun kalitesi farkı vardır isabet güc fln etkisi yok lw namlu bt dede aynı at44 dede aynı ama isabet istiyorsan at44 mekanizması daha isabetlidir hele bide regulatör taktırdıkdan sonra
    fazla hava tuketmesı güc konusundan tabi bt65 e 20 25 gr dan aşagı pellet önermiyolar cok güclü oldugu icin
    Acıkcası Fazla güc iyi degildir ya :D kanaatimce
    başka düşünende vardır elbet bekle biraz araştır ona göre karar ver..

Herkese merhabalar adım cihat TAN sakarya kocaaliden aranıza katılıyorum foruma yeni katıldım herkesi selamlıyorum x;.z
    bi kaç gün içinde bt65 rb lw 5.5 mm havalı tüfeği almak istiyorum bu tüfekle maksimum 100 metreye kadar atışlar yaparım uzun mesafelerde atış yapmayı pek düşünmüyorum. acaba aranızda bu tüfeğe sahip olanlar ve bilgi sahibi olanlar bana bu tüfek hakkında bilgi verebilirmi?
    en çok hangi saçmayı seviyor (5.5mm)
    100 metre mesafeden vurulabilecek en küçük hedef boyutu nedir?
    200 bar dolu tüple kaç stabil atış yapılabilir?
    vereceğiniz bilgiler için hepinize şimdiden teşekkürler.

öncelikle hoşgeldin aramıza benım kanaatımce sunu soyleyebılırım
    maximum 100 metre atıcam dıyosun fazla atış yapmak ıstıyosan at44 alabilirsin 100 150 200 metreden güzel işler cıkartıyor şahsen bt65 gücü fazladır ama isabeti at44 kadar degildir ve cok fazla hava harcar 100 metre icin eger bütcenide zorlamak istemiyosan at44 long lw modelini tavsiye ederim...

Cok guzel aciklamissin abim tesekkur ederim
    Mesela hatsan at44 s10 long aldik diyelim bida bunun lw si var lw alman namlusu onuda anladim hatsanin namlusundan ne farki varda fiyat farki cikio sadece long gucude ayni lw long gucude ayni

1. Yaylıdan level atlayıp pcp ye geçmek nedemek onu anlamadım???
    ikisi ayrı klasmanlar ayrı kategoriler
    2. 800-850 ye iyi bir pcp seti düzenlenmez
    3. bana kalırsa 800-850 ye iyibir yaylı alıp devam etmen daha doğru olur.

Smdilik sadece at 44 tactikal catal ayak modorotor alcam sayilir pompayida 1 aya Kalmaz alirim baska bi eksigi yok sanirim

Lvl atlamakda ust seviye tufege gecmek anlaminda yazdim