moderator bu sekilde takilirmi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• Yani insanlar elbette emeğine istediği gibi fiyat biçmekte özgürdür.birisi yapar hiç işçilik almaz birsi yapar ''vay be sanat eseri yaptım'' der paha biçemez benim verdiğim fiyat maliyete yakın çok az bir işcilik alınarak çıkacak fiyattır bunun tartışmasını yapmakta anlamsızdır.Sert Alüminyum, 3 20 TL kilosu

Kumun kilosu kaç para? İşlemcilerin ana malzemesi kumun ana maddesi olan silikon oksit (SiO2). Ama işlemcileri kiloyla satmıyorlar.

Intel'de olduğu gibi Yasin'in üretiminde de en önemli maliyet Ar-ge'dir. Alüminyumun kilosu şu kadar demek olaya düz bakmaktır.

• Silikon Dioksit (Aerosil 200) 10 Kg su 350 tl,ayrıca işlemcide altın,platin vs değerli metallerde kullanılıyor.Bu konu gerçekten amacından çok saptı.Daha fazla bu konuya cevap yazmayacağım benim demek istediğim gayet açık ve net anlaşıldı sanıyorum.

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• Tenekenin kilosu 1 tl
    demir kilosu 1,5 tl
    krom kilosu 3 tl
    aluminyum kilosu 3 tl
    kauçuk kilosu 11 tl
    plastik kilosu 2 tl
    Ferrari kilosu 1000 tl
    murat 124 kilosu 6 tl
    Başka söze gerek varmı acaba
    KOnu lütfen kilit

• fiyatlar güncelmi hocam ;)

..
    bu arada birbirinizi üzmeyin.. olur gider herşey.

Sevgiler,..

• Hehee güncel dostum :) Ne yapacan 250 gram ferrari mi isteyecen

• yok hocam ne yaptın sen.. bu ara iş değişikliği falan, biraz sıkıntılıyız.. 124 için acaba uygun bişeyler olurmu diyecektim :))

• 1.5 kg ferrari alcaktım ama lütfen iyi yerlerinden koyabilirmisiniz.

*At44-10 Long Lw tactical 22.cal ;tufey#
    *Krall Breaker W Bullbup 22.cal bs,;s
    *Mod 85 sniper 22.cal ;tufey#
    *Striker 1000x 22.cal ;tufey#
    *Mod 25 Supertact 22.cal ;#taban^l£tabanxalı$
    *Browning Mag 800 177.cal £tabanxalı$
    *Hatsan JSB 18 Gr ;avci;