a.kilincarslan adlı kullanıcının mesajları

Bu güzel açıklama için teşekkürederim. Ben biraz görselede bakarak px4 ü önde tutuyorum px5 e göre forumu aürekli kontrol ediyorum mantıklı bir ikinci el çıkarsa alayım dedim ama malesef sahipleri satma taraftatı değil px4 leri ?.

Bol isabetli atışlar.

Saygılar

Video için teşekkürler güzel atışlar. Birtane klar arms pıncer auto aldım seri atması çok hoşuma gitsede isabetlilik ve hava harcaması reglator olmadığı için eş zamanlı olarak iyi değil. galiba birtane bundan huğulu alacağım px4 çok hoşuma gitti yeni modeller çıkacak diye bekliyorum. Ona göre karar vereceğim. Sizcede px4 doğru tüfek midir?

Bende bu soruya cevap arıyorum başlık çok yerinde oldu eline sağlık ve benim listemde hatsan gladius da var galiba bu iki tüfeği alacağım. Hercules i de daha önce condor ss kullanmıştım ona çok benzediği için sevdim açıkcası. Fakat benim merak ettiğim bir konuda pcp tüfeklerde hangi kalibreyi tercih etmeliyiz? Ben 6.35 diye düşünüyorum fakat hatsan kendi storunda 5.5 satıyor. Siz hangi kalibreyi tercih ediceksiniz?