bat39 adlı kullanıcının mesajları

3 tane weihrauch hw30s getirtmek için meydan av ile çok görüştüm getirtemedim.

6-7 ay sonra duruma göre yurtdışından malzeme çekebiliriz belki o zaman dediler.

Ellerindeki 30 ve 50 harici çoğu tüfekler yeni üretim modeller.

Düşündüğünüz ürünün fotoğrafını isteyebilirsiniz. Ben istediğim tüfeklerin fotoğraflarını istedim seri no’larını sorgulattım. Sağolsunlar yardımcı oldular öyle seçtim. ve bir tane weihrauch Hw77k satın aldım.

Bu haftada weihrauch ürünlerine yeni bir zam geldi bilginize.

4.5 ile 5.5 luk arasında en fazla 1 jarjör fark olur

5.5 luk pellet bol bulunur rüzgara karşı daha dirençli

solid atma ihtimalin olur engin sak solidlerini seviyor tahribat daha yüksek karar senin tabikide

Ayrıca diyelim atışa gittin 4.5 veya 5.5 fark etmeksizin tüfeği 2 kere veya bilemedin 3 kere doldurman hevesini almaya yetiyor

Teşekkür ederim Çok mu düşme oluyor sapma oluyor neden genelde 4.5mm tercih edilmiyor

Herkese merhaba;

Ben Atalay forumun eski üyelerindenim yedi yıl önce hobiyi bırakmıştım. Yaylı tüfeklerim oldu.

Hobiye tekrar pcp alarak devam edeceğim.

Kral Puncher Breaker Bullpup almayı düşünüyorum.

Kalibre olarak 4,5mm seçmek istiyorum. Fazla atış sayısı, isabetlilik, pompa ile dolum açısından düşündüm. Siz ne diyorsunuz ? 4,5mm / 5,5mm ?

Silent namlumu normal namlumu seçmeliyim. Neden ? Namlu boyu, isabetlilik, farkları vs varmıdır ?

Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler..

bayi tutarda pelet kutusunun içerisindekileri alır, ince memet falan yerleştirirse içine sonucu bu olur.gerçi gamo kutusunun içindende ince memet falan yada füze marka 5.5 mm lik pelet çıkabiliyor =)

bayi 2 liralık atefin içine neden 5 liralık incemehmet koysun ki?

Atef kullanmıştım tüfekle gelmişti sandığımdan iyiydi güzel grupman yapıyordu sonra bayiden sağa sola sıkmak için almıştım onun nereye gittiği belli olmadı 15metrede 4 parmak aralıklı grupman yapıyordu bazıları namluya girmiyordu bırakmıştım gamoyu seviyor benim tüfek

Atıcıdan kaynaklanan faktörler de vardır elbet. Dürbünü eşit sıkın lastik sardıysanız o bozabilir bu şekilde her yönden deneyin atışlarınızı. durumun nelerden kaynaklandığı ortaya cıkar zaten hobininde zevkli kısımları bunlar:)

Destekli atın grupmanda sonuç güzelse tüfekte sorun yoktur atıcıdan kaynaklanabilir kullandığınız pellet nedir bundan kaynaklanabilir

Kullandığınız pelletler kaliteliydi jsb kullanıyordunuz galiba bir önceki konunuzda görmüştüm öyleyse pellet tamam.
    Dürbününüzü söküp gez arpacıkla grupman yapın 10-15metreden destekli bir şekilde. dürbünün bozuk olup olmadığını veya tüfekte sıkıntı olup olmadığını anlamak için.
    eğer tüfekte sıkıntı yoksa dürbünü videolardaki gibi montajlayın ve sıfırlayın unutmayın montaj hatası veya koyulan lastikler stabil atış yapmanızı engelleyebilir ince sarın. hiç değilse en azından lastik vs koymadan sıfırlamayı deneyin 10 atış kadar atın dürbünün bozuk olup olmadığını veya montaj hatası olup olmadığını anlayın.

Bu 3 videoyu izleyin yardımcı olacaktır;
    Dürbününüzün üzerinde gösterilen left up yönlerine doğru ayarlama yapın 3.video yanıltmasın sizi..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Dürbünü taktınız unutun arpacığı:) aşağıya yukarıya baktırmaya gerek yok bi önceki mesajdada ayakları ters koydum demişsiniz şimdi altına destek demişsiniz ama normal bir şekilde hiç takmamışsınız sanırım uğraşmayın derim ayakları takın dürbününüzü monteleyip vidaları eşit bir şekilde sıkın sıfılama atışlarına başlayın olucaktır;) sarsıntıdan dolayı arasına ince lastik sarabilirsiniz uzun ömürlü olur:)

Bende tek parça ayak dürbünle ayağın birleştiği yerlere paket lastiği sardım sarsıntıda oynuyor galiba isabeti çok ufak etkiliyor gibi yada bana öyle geldi şimdi azalttım sadece birertane paket lastiği sardım daha denemedim birde böyle isabetini denicem.
    Merak ettiğim lastik olayına girmeden tek parça ayakla orta sınıf yaylılarda 32mm dürbünü dağıtabilirmiyiz daha önce dağıtan varmı bilmiyorum

Hocam sende de balıkçılık varmış bilmiyordum :)
    Denizden pek anlamam tatlı su avı yapıyomusun bilmiyorum ama tatlısuda balık ve düzeneklerinde elimden geldiğince her konuda yardımcı olurum :)
    Rastgele..

Tüfek çok güzel görünüyor Arda. Dürbünü halletmişsin. Yalan yok başlığı görünce dürbünsüz arpacıksızmı bişeyler yaptı acaba dedim :D
    Pellet kalmayınca dandik pelletle 5.atışta bende yaşıyorum bunu uzatmıyorum :D
    Tüfeği merak ediyorum o tek delik grupmanını görmek istiyorum :))