mbo adlı kullanıcının mesajları

hocam öncelikle şunu söliyim bn açıp bakmadim içine disina ve elimden bi kaç tane yayli geçti onun haricinde bu silahlari orjinal haliyle kullanma taraftariyim ve cok takintiliyim 1 yildir forumdayim ve 1 yilda gercekten cok bilgi sahibi oldum ondan öncesi boştu degilse elime alsam atsam anlarim ama imkan meselesi al satcida degilim az ve öz tam olmali o yüzdendr merakım yanlış anlasildiysam affola bi tane steyr lp 2m var bi tane hercul bi tane spa pp700 bi tane mod 54 bi tane yari otomatik evanix bi de crono alma fikrim var ama durum ne zaman düzelirse

21fpe diyoruz işte formülden jouleyi hesaplayabilirsin. Makine mühendisi değilmisin?
    Google buraya yazacağın cevabın yarı kelimesini sarf ederek 54 ve airking hakkındaki sorunun cevabını bulabilirsin, hatta max joule modifiye edilebileceğinide bulabilirsin.

hocam öncelikle şunu belirteyim size zahmet verdiğim için kusura bakmayin nacizane zamaninizi aldigim icin ayrica özür dilerim lakin sizi zorladigimi ve cevap yazmak zorunda oldugunuzu düşünmüyorum konumuza gelirsek de pelet kütlesi ve namlu çıkış hizi güç icin yeterli ve fpe ve joule arasindaki dönüşümü bilmiycek degilim ancak bnm sorum şudur orda öyle yaziyosa bunu nasil yapiyolar ve bunu yapmamnin arti be eksileriydi ama zahmet verdim kusura bakmayin yazmam bi daha

Ya aslında bak ne var Arda düşen hedefler değilde umarex in karga hedefleri var onlara benzer hedefleri olan 100m ye kadar ( 100m şişecileride dahil edelim) atışı olan(70 ve 100 m ler yatarak bipotla mesela) 30 fpe ye kadar tüm silahların girebildiği ancak optiğin en fazla 16x yakınlaştırmalı neden olmasın

emir abi o kadar hak veriyorum ki sana 50xle 16x dürbün arasında daglar kadar fark var ve bana adil gelmiyo maddiyata bağlı

Hocam merhabalar bnm sorun şu red dottan memnunmusunz ve kac metreye kadar görüşte sorun olmuyo ayrica noktanin çapı nedir bi bu red dot ebatlari nedir ayrica çok pahalı değil mi fiyati

valla havali tüfekle sorunlar tabiki oluyo ama bn bu sistemi anlamiyorum sorun şu ki yeterlilik sinavi veya bi sinava tabi tutup ona göre alinsa da böyle herkes magdur olmasa herkes ateslilerle ne kanunsuz ne ahlak dışı seyler yapiyolar be bu kisiler ruhsatla silah aliyolar ama havalilarla yapilan kötülükler ateslinun yaninda devede kulak bile kalmaz bnm yetkinlik ve yeterliliğin adam gibi yapilip ona göre izin verilmeli akli basinda olan adama havalida sinirlandirma olmamali yasakladik bitti demek tamamen haksizlik

balıkesir merkezde itfaiye dolduruyor ben oraya dolum yaptırdım ama 100 liramı aldılar beş dakikada

hocam aklima kötü şeyler geliyo da neyse şu 20 yi al deseydin faturayi falan karistirmayalim demeni mi beklediler diye düşündüm bi an umarim yanılmışımdr

Abi hakkaten imrendim sana kurusiki lari da baya seviyosun bn mp5 airsoft ile crosman m4 i merak ediyorum nasil onlarin performansi eğlenceli mi otomatik kurusiki da iştahimi kabartti ama o da yokmuş(:-(