ydrm adlı kullanıcının mesajları

Ferhat kesinlikle HW 40 tavsiye ederim şu an için sen kurar attırırsın 11 yaşında benim Oğlum kalıbı yerinde maşallah zorda olsa kuruyor gerçi silahın isabetini görünce sendin sıra düşmeyecektir HN match peletle desdekli 10 mt tek deliğe yakın gurup yaptım memnun kalacağından hiç şüphem yok isabet ve kalite Hw 40 diyorum ha bu arada zorakide kullanmıştım selamlar

Eeee alışcağız bu 7.5 joule
    kanuni sınır :D yani 400 fps civarı ya da 120 m/s yada 20 -30 metre etkili menzil yok artık 150 metreden soğanın cücüğünü vurmak 300 metreden sineğin kanadından toz koparmak.
    yazdık çizdik bir güzel olmadı fotoğrafladık, videoladık. ohh mis gibi

Arkadaşlar nedir bu 7.5 joule olayı yasa meclisten geçtimi veya tasarıya nasıl ulaşabiliriz bir çok arkadaş elindeki pcp silahları satma durumunda alacak olanlar sıkıntıya düşmesin

gamo pro magnum ile cok daha kucuk grup yapmıstım ama resmını cekmek aklıma gelmedı. nıgde unıversıtesınde ogrencıyım ve burda sadece ıkı av bayısı var jet ve ınce mehmet dısında marka satmıyorlar maalesef onlarda cok kalıtesız. ınternetten sıparıs verdıgın zaman ıse kargo ucretı sacma fıyatını gecıyor maalesef. memleketım konyaya gıttıgım zaman guzel bı pellet stogu yapmayı planlıyorum o zaman bu grupman olayını tekrar deneyıp resımlerı yayınlarım ınsallah

silah sadece tek pompa ile çalışıyor değilmi zoraki gibi çok sayıda pompa yapılmıyor galiba

zorakiyi bu kadar gözünüzde büyütmeyin bence güzel silah ama ben hatırlarım 200 liraya hw45 alınmadı bu sitede zoraki alındı 300 liraya

bukonuda katılıyorum size ah tekrar denk gelse o hw 45 ler zoraki kullanma şansım oldu bencede güzel isabetli bir silah ama sanki biraz büyük gibi birazdaha küçük yapıya sahip olsa daha güzel olur kanısındayım Hw nin 97k-77modellerinin 4.5 ve 5.5 kullandım Hw bambaşka benim için hatta Hw 40 kullananlardan epey araştırdım eğer bu silah Hw 40 ile bire bir aynı ise düşünülebilir çünkü fiyatı iyi

Arkadaşlar bu silah ile zorakiyi detaylı kıyaslamanız mümkünmü tetik hassasiyeti isabeti boyutları ağırlığı gibi

Berke sana katılıyorum ikinci el 800_900 lira civarı alınacak mükemmel bir silah ewanix senin yorumların üzerine almıştım AAS410 kullandım o başkaydı ama EWANİX yabana atılacak silah değil emin ol uygun denk gelirse oğlum için bitane daha almayı düşünüyorum

ben 97k 5.5 kullandım yakışıklı gösterişli bir silah ama gez avantajı 77 yi daha avantajlı kılıyor benim açımdan dürbünsüz atışlarda 50 m kadar yeterli olduğundan hem gez atışı hem dürbün atışı yapma şansım oluyor

yaylı düşüneceksen kesinlikle HW 97k yada hw 77 bence gez avantajı yönünden 77 öneririm bu silahın 4.5 cal olanını 5.5 kullandım fakat ben beğenmedim 4.5 da düşme fazla olmuyor pelet çok süratli gidiyor artı dampa kullanmasanda olabiliyor ayrıca yukarıda bahsedilen sorunların hiç birini bu silahlarda yaşamassın silahın bozulabilecek bir yeri yok silahı inceleyebilirsen söylediklerime katılacağına eminim ayrıca gez arpacık ile 50 mt rahatlıkla çay bardağı içine peletleri topluyorum