smk beeman p17

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar ben beemen p 17 kullanıcısıyım bu foruma uye olma sebebım kendımı gelıstırmek. bu sılahı kullanan baska arkadaslar varsa hakkındakı yorumlarını gercekten cok merak edıyorum.

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• Hosgeldiniz.sizin grup ve atis videolarinizi gormek isterim kendi adima.isabeti stabilitesi nasil.incelerseniz bizler icin memnun oluruz

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• okul ve havaların durumundan dolayı dısarda deneme ımkanı bulamadım fakat evde sunta ustune yapıstırdıgım kagıt hedefe 8 bucuk metreden atabılme ımkanım cok oldu. durbun reddot yada baska alet kullanmadan kendı sıfırlamamla gez goz atıslarda ınce mehmet pelletle yaklasık 3 santım ıcıne toplanıyor fakat dun yaptıgım gamo pro magnum atıslarda atıs yastıgı ıle olan denememde 1 bucuk santımden bıraz ufak daıre ıcıne toplamayı basardım. dedıgım gıbı daha uzun mesafe deneme sansım olmadı 8.5 metrede kalıtelı pellet ıle guzel sonuclar verdı. durbun yada reddot yardımıyla tek delıge yakın atıslar yapılabılecegını dusunuyorum. bır dahakı denememde resımlerı cekıp yuklemeye calısırım. bırde sunu belırtmek ısterım benım yaklasık 6000 yada 7000 bın atıs oldu yaglamak dısında hıcbırsey yapmamama ragmen sılah tıkır tıkır calısıyor ne hava kacırma nede baska sorun yasamadım.tetık yumusak emnıyet mekanızması kullanıslı zaten her kurmada tetık kendını kurup emnıyet kendını kapatıyor her atısta yenıden emnıyetı acmadan atısa musade etmıyor. kuru tetık calısması ve bos atıs yapmayada uygun bos atısın sılaha bı zararı olmuyor. ızlenımlerım sımdılık bu kadar 180 200 tl ye gercekten cok ıyı bır sılah ve benım gıbı cok atıs yapan bırı ıcın co2 tupe gerek duymaması buyuk bır artı. 6000 7000 bın atıs ıcın kullanacagım co2 tuplerın fıyatı sılahınkını gecerdı sanırım. tabıkı zorakı gıbı guclu bı sılah degıl zaten tek kurma tek pompa prensıbıyle calısıyor 125 metre sanıye 410 fps hıza ulasıyor tek pompayla. 8.5 metre ev ıcı atıslarda cogu defa attıgım suntaya saplanıyor pelletler.

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• Elinize saglik tesekkurler

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• paylaşım için teşekkürler. fiyat olarakta ucuz hw 45 e benzettim ben bunu ya da hw 40 =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• hw 40 ın smk tarafından çin de ürettirilmiş kopyası bendede bi tane var fiyatına göre iyi tavsiye ederim

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Arkadaşlar bu silah ile zorakiyi detaylı kıyaslamanız mümkünmü tetik hassasiyeti isabeti boyutları ağırlığı gibi

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• zorakiyi bu kadar gözünüzde büyütmeyin bence güzel silah ama ben hatırlarım 200 liraya hw45 alınmadı bu sitede zoraki alındı 300 liraya

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• zorakiyi bu kadar gözünüzde büyütmeyin bence güzel silah ama ben hatırlarım 200 liraya hw45 alınmadı bu sitede zoraki alındı 300 liraya

bukonuda katılıyorum size ah tekrar denk gelse o hw 45 ler zoraki kullanma şansım oldu bencede güzel isabetli bir silah ama sanki biraz büyük gibi birazdaha küçük yapıya sahip olsa daha güzel olur kanısındayım Hw nin 97k-77modellerinin 4.5 ve 5.5 kullandım Hw bambaşka benim için hatta Hw 40 kullananlardan epey araştırdım eğer bu silah Hw 40 ile bire bir aynı ise düşünülebilir çünkü fiyatı iyi

Stoeger X20 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• arkadaslar zorakı kullanmadım ama almama sebebım tamamen fıyatından zıyada goruntusuydu. ultra modelı bıldıgım kadarıyla 37 santım bu bır tabanca ıcın bence TASINABILIR ozellıgının cok cok ustunde bı boyut kalesnıkof tufek bıle dıpcıksız 40 kusur santımlerde malum :) bu tabanca 25 santım 780 gr (ben modıfıye ıle 1 kg cıvarına getırdım) namlu uzunlugu 18 santım tetık agırlıgı 700 gr fabrıka verısıne gore bence cok hafıf ve hassas (ekol es 55 kullandıgım ıcın agır tetık nedır bılırım :) ) plastık olması belkı dezavantaj olarak gorulebılır ama plastıgı gercekten sert polımer dedıklerı plastıkten (dunyaca unlu glock bıle bunu kullanıyor) zorakı kadar guclu degıl ama zaten tek pompa ıle zorakının ılk pompa gucunu verıyor 125m/sn

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

hw 45 bence havalı tabancada ust noktadır ogrencı olarak alma ımkanım olsa gozu kapalı alırdım. beemanp17 ıse hw 40 ın bırebır aynısı zaten bazı ulkelerde beeman olarak satılıyor sanırım zorakının webley alectro olarak satılması gıbı.ucuz olma sebebı cınde uretılmesı dıye dusunuyorum yurtdısı sıtelerde 35€ gıbı fıyatlarda var fıyatına gore oldukca kalıtelı bence

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• bırkac ekleme yapmayı unutmusum merak eden arkadaslar ıcın eklemek ıstedım. sokup bakma ımkanım oldugu ıcın soyluyorum tetık ve tetık mekanızması tamamen metalden ayrıca sılahın polımer govdesı ıcınde metal destek parcaları var pıston kısmına kurma asamasında destek saglıyor.namlu 4.5 mm 12 adet yıv set bulunuyor tetık 700 gr agırlıgında ayarlanabılır degıl ama dusme acısı ayarlanabılır bır vıda yardımıyla arpacıgı plastık ve sabıt.gez tamamen metal ve ayarlanabılır ıkı vıda yardımıyla.sılahı her kurmada devreye gıren otomatık emnıyet sıstemı var. goruntu agırlık ve boyut olarak gercek bı sılahtan farkı yok (arkadaslarımın tepkısınden yola cıkarak soyluyorum cok gercekcı :) ) tek eksık yanı belkı gez ve arpacıkta fıber cubukların olmaması olabılır yanı truglo degıl. kabzası sag ve sol el ıcın ıdeal zorakı gıbı tek elle kullanmaya zorlamıyor atıcıyı.kabza uzerıne ve bellı yerlere lehım havyasını ısıtıp desenler yapınca dahada guzel bı gorunumu oldu bence :)

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• Hosgeldiniz.sizin grup ve atis videolarinizi gormek isterim kendi adima.isabeti stabilitesi nasil.incelerseniz bizler icin memnun oluruz

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/eNj32Y.jpg] [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/ea7jNB.jpg] [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/x8jkLk.jpg] resımlerı cep telefonuyla cektıgım ıcın cok net degıl. 8 bucuk metreden durbun yada red dot kullanmadan gez goz olarak ufak bır yastıga dayanarak yaptım atısları. nıgdede yasadıgım ıcın burda sadece ınce metmet sacma bulabılıyorum onlarda bazen cok sacmalıyor kaliteli pellet ıle daha guzel grupman cıkacagını dusunuyorum

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/e7jYlL.jpg] buda tabanca ve kullandıgım sacmalar 8 10 kutuda eksık tabı :) 6000 7000 atısı gectı sanırım hala tıkır tıkır calısıyor masallah :)

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KPjpyd.jpg] burası yerımı bılmıyorum ama bırde namlu temızlıgıyle ılgılı bısey paylasmak ıstedım. ben namluyu kulak temızleme cubugu olarak kullanılan cubuklarla temızlıyorum. 4.5 mm namluya tatlı sert bı sekılde gırıyor ve ınce bır tonavıda ıle ıttırerek dıger uctan cıkartıyorum gayet verımlı oluyor bence. daha once dusunen oldumu bılmıyorum ama kece pelletın 100 tanesıne 30 tl vermek yerıne bı kutu kulak cubuguna 1 tl vermek cok mantıklı. ıcınden 200 adet cıkıyor uclarını kesıp namluya surerek kece pellet gıbı bosluga ates ederekte kullanılabılır uclarını kestıgınız zaman 400 adet pellet elde etmıs olursunuz 1 tl ye 400 kece pellet yanı :rolleyes:

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Musti_42 ().

• Elinize saglik aksu avdan falan daha iyi pelet alipta deneseniz bide. Ince mehmetle bile isabetli cok tesekkurler

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Elinize saglik aksu avdan falan daha iyi pelet alipta deneseniz bide. Ince mehmetle bile isabetli cok tesekkurler

gamo pro magnum ile cok daha kucuk grup yapmıstım ama resmını cekmek aklıma gelmedı. nıgde unıversıtesınde ogrencıyım ve burda sadece ıkı av bayısı var jet ve ınce mehmet dısında marka satmıyorlar maalesef onlarda cok kalıtesız. ınternetten sıparıs verdıgın zaman ıse kargo ucretı sacma fıyatını gecıyor maalesef. memleketım konyaya gıttıgım zaman guzel bı pellet stogu yapmayı planlıyorum o zaman bu grupman olayını tekrar deneyıp resımlerı yayınlarım ınsallah

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• gamo pro magnum ile cok daha kucuk grup yapmıstım ama resmını cekmek aklıma gelmedı. nıgde unıversıtesınde ogrencıyım ve burda sadece ıkı av bayısı var jet ve ınce mehmet dısında marka satmıyorlar maalesef onlarda cok kalıtesız. ınternetten sıparıs verdıgın zaman ıse kargo ucretı sacma fıyatını gecıyor maalesef. memleketım konyaya gıttıgım zaman guzel bı pellet stogu yapmayı planlıyorum o zaman bu grupman olayını tekrar deneyıp resımlerı yayınlarım ınsallah

silah sadece tek pompa ile çalışıyor değilmi zoraki gibi çok sayıda pompa yapılmıyor galiba

Stoeger X20 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• o saçmaları kullanmanızı tavsiye etmem silahtan alacağınız verimi azaltır hem isabet hem tahribat olarak namluda sıkışabilir bile,kargo masrafı çok değil genelde 5.5tl civarı av bayiileri anlaşmalı oluyor ve beeman p17 zoraki kadar pellet seçmiyor örneğin gamo hunter ve pro hunter zoraki namlusuna zor girirken p17 ye rahat giriyor

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• silah sadece tek pompa ile çalışıyor değilmi zoraki gibi çok sayıda pompa yapılmıyor galiba

evet tek pompa tek atıs 410 fps 125 m\s hızla atıyor. benım hesabıma gore 3.7 joule yada 2.9 fpe guc uretıyor.zorakı kadar guclu olmasada fıyat ve ısabet olarak tavsıye ederım zorakı bunun yaklasık ıkı bucuk katı en ucuz pnomatık sılah bıle gamo af10 yada dıgerlerı bundan pahalı fiyatına gore oldukca ıyı

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5