262626 adlı kullanıcının mesajları

Merhaba Değerli Hobidaşlar

İsmim Caner,bilen hobidaşlarımız bilir.

10 yılı geçmiş forumdaşlığımız.

Bir hafta önce acaba forumumuz ne oldu dediğimde elimde sadece 1 adet co2 tabanca olduğunu gördüm ve hobiden uzak kaldığımı akabinde forumdan da uzak kaldığımı hissettim.

Eskiden olsa her 10 dakkada bir yeni konu her saat başı satılık ilanı,tatlı polemikler sohbetler tartışmalar olurdu.Şimdi bakıyorumda unutulmuş bir plakçalara dönmüşüz.Tabi sosyal uygulamalar foruma gölge düşürdü.

Herkese tekrar selam eder ve foruma dönüş çağrısı yapmak isterim.

Keyfiniz bol,atışınız isabetli olsun…

hawkeden başak dürbüne bakmayın falcon hatiç her markayı denedim kesinlikle hawke bu 20.dürbübüm yine hawke yine hawke şimdi bunu satıcam alacağım yine hawke

Haklısınız ben yazdığı fiyatı söyledim.Galiba yanında sportmach ayak var ayrıca.
    Yoksa imkan varsa 6x24x56 yada 8x32x56 sıdewender 20x yada srpro

pompa ile bu hobiden sopursunuz.Dışarıdan bakınca bisiklete hava basmaya benziyor ama en az 100 150 kere basacaksınız tam dolum için ve 50 den sonrası sizi bıktıracak artı servisle uğraşmak istemiyorum demişsiniz pompaya çok yüklenirseniz servise gün doğar.En iyisi scuba enerjiyi kendiniz üretecekseniz kaliteli bir yaylı alın

şahsım adına elimden 4 tane aa geçti 2 tanesi 510 sidelever 1 tanesi 410 bolt actıon diğeri ise 12fp 410 bolt actıon classıc idi.Şöyle söyleyeyim aa 110 metrede rüzgarsız havada yukarıdan aşağıya bana en iyi 4.2 cm grupman yaptırdı hatta paylaşnıştım bir ara.Ama şunuda unutmuyorum at44 ile 103 metreden sağdan sola 6 6.5 cm grupmanda oluşturdum.Yani avrupa tüfek ile yerli tüfek arasındaki fark ergonomi,görsellik ve fiyat.Hatsanın bana göre şuan en başarılı silahı isabet olarak at44 ve abisi nova çünkü aynı mekanizma var.AA,windcity,at44,bt65,fx t12,glad kullanmış biri olarak AA ve at44 bana göre en iyi 2 silah.Yani bu hobide amaç pcp ise, her zaman demişimdir kendimce,

5000 TL airwolf
    2500 TL AA
    1000 - 1500 TL at44 yada nova

Hw100 üm hiç olmadı o yüzden yazamadım.

Bir silahla hobi atışına gittiğinizde kaç atış yaparsınız 50 mi 100 mü 200 mü ?Bugün bir dolumla 860-900 fps arası (18 grain) atış yapan pcp ler mevcut tüpü yanımızda götürmeye gerek yok.Yiv yoksa isabet yok bana göre