Satin alma oncesi cesitli endiselerim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar kral maxi ve pompa siparisi gececegim kisa sure sonra. Yazin atis yapabilecegim en fazla 1 2 aylik zamanim var. Ondan sonra tekrardan goreve donecegimden dolayi bidahaki yaza kadar ugrasamiycam. Ilk defa pcp alacagim. Acik konusmak gerekirse kisitli gunlerimin servis yolunda gecmesini istemiyorum. Tabii ki sorunlar olabilir amq mumkunse dogabilecek ufak tefek sorunlarida kendim halletmek istiyorum. Bu konuda vereceginiz tavsiyeler isime yarayabilir. Umarim arizasiz bir yaz geciririm...

• sırf arıza korkusundan düşünüyor değilim scubayı, ama gel gör mevcut şartlardan ötürü pompa en uygunu benim için. kaldı ki birinde enerjiyi satın alırken diğerinde kendin yaratıyosun, o yüzden pompa hem daha doğal hem daha anlamlı olacak diye düşünüyorum

• pompa ile bu hobiden sopursunuz.Dışarıdan bakınca bisiklete hava basmaya benziyor ama en az 100 150 kere basacaksınız tam dolum için ve 50 den sonrası sizi bıktıracak artı servisle uğraşmak istemiyorum demişsiniz pompaya çok yüklenirseniz servise gün doğar.En iyisi scuba enerjiyi kendiniz üretecekseniz kaliteli bir yaylı alın

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• pompa gerçekten zor hele istanbul gibi herşeye kolay ulaşabilecek bir şehirdesiniz 2. el temiz 300 bar kullanım basınçlı bi scuba alın derim 30-50 tl arası dolum yapıyorlar ve sadece hobiye odaklanabiliyorsunuz atışa giderken rahat oluyorsunuz pompa varken bende diyordumki 40-50 mermi atıcam ondan sonra pompayla kim dolduracak gitmeye gerek yok diye vazgeçiyodum scuba tüp aldım bi gittiğimde en az 300-400 mermi harcıyorum hemde zahmetsiz haftada 2-3 gün gidiyorum hatta su an 2. el komprasör bakıyorum ucuz denk gelirse onuda almayı dusunuyorum