tahoye adlı kullanıcının mesajları

Evet benim tüfek fabrikasyon haliyle kullanıyorum şimdilik ileride kit almayı düşünüyorum 25 metrede bende o kadar değilsede ona yakın grupman yapıyorum dizelleme falan yapmadım dizelleme de tam olarak ne bilmiyorum ama v match kit alacağım inşallah

sayın kafa avcısı cevaplarınız için teşekkürler kafama takılan nokta olursa yine ağrıtırım başını bu arada sıfır alm ayı düşünüyorum tüm yivlilerde sıfır namluya karşı zaafım var

Cevabınız için teşekkür ederim peki bu tüfek için tavsiye edebileceğiniz Çap 22 mi 177 mi hangisi daha stabil yurtdışı forumlarında accuracy nin 177 cal da daha iyi olduğu genel kanı sadece av için alınacaksa 22 tavsiye ediliyor bizim için önemli olan hassas atış yani daha iyi grupman birde o ring olayı nasıl yani bt65 in o ring yırtılmasından bıktım onun için weinrauch hw 97 aldım o ringle uğraşmak istemediğim için inanılmaz güzel kaliteli bir tüfek buna kıyasla hw 100 için karar kıldım hw97k biraz daha güçsüz kalıyor ama 50 yarda kadar çok stabil daha güçlü ve stabil olduğu için hw 100 düşünüyorum teşekkürler

Arkadaşlar herkese merhabalar hw 100 orjinalinde regulatör mevcutmu fabrika çıkış haliyle yani eğer varsa 5.5 mm ile kaç stabil atış yapıyor kullanan varsa tüfekte kronik bir sorun varmı tavsiye edermisiniz teşekkürler

ben bu gün alacak olsam tercihim cz ebony edition 30 06 üstüne mak milmont ayak takımı swarowski nin kuleli dürbünlerinden birisi fişek olarakda rws 165 grain birde bushnell mesafe ölçer olay tamam ondan sonra hangi avı yapacaksan keyfine bak

Syn torun 4066 15 yıldır yivli kullanmaktayım şimdiki çapımda 7 mm rem mag siz çok genel bir soru sormuşsunuz öncelikle çapları araştırın şu anda Mke de hangi marka modeller var onlarıda araştırın çünkü tek sıfır yivliyi Mke satar ardından bana diyin ki cz mi steyr mı hemym mi ben size cevabını ve nedenlerini yazayım sonra 30 06 mı 300 mü 308 mi 7 mm mi yada 8 57 mi tr de en çok tercih edilenler 408 338 gibi çaplara hiç girmiyorum sorunuz cevap vereyim.Bir de keçi avındamı domuzdamı kullanacaksınız o önemli domuz için 7.9 diye bilinen yeni adı 8 57 olan tercih edilirken keçi için 30 06, 308 gibi çaplar tercih edilir

mke ye geldi ve 1 hafta içinde bitti kendimde yivli tüfek var 7 mm rem mag çapta acaba merak ettim benim gibi sitede yivli merakı olan varmı diye

Cevaplarınız için teşekkürler dediğiniz gibi attıysam toplamda 1000 pellet atmamışımdır 1000 daha attıktan sonra tekrar bilgilerinize başvurabilirim tekrar teşekkürler saygılar

Sayın cenkog bu tüfeği ben yani hw97k yı meydan avdan aldım söküp takması gerçekten çok kolay bir tüfek muhtemelen diğeri bu Markanın Springer tüfekleride, aynı şekilde söküp toplaması kolaydır.Ama hw 100 nasıldır onu bilmiyorum gelelim Yedek Parça meselesine Yedek parçayı tr de bulmadanda sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.Almayı düşünürsen kaliteli bir tüfek

Size tavsiyem Simmons un tüfek dürbünleri 50 100 dolar arasıdır ama iyi dürbünlerdir ben kendim schdmit bender den nightforce à kadar 3 bin ila 5 bin dolar arası yivli tüfeklerimde dürbünler kullandım.Simmons sizin işinizi fazlasıyla görür ve optiği gerçekten fiyatına göre şaşılacak kadar iyidir Saygılar...

şu anda kullanmış olduğum gamo Pro match 15.43 grain grupman biraz zayıf sanki birde jsb getirelim o zaman bu tüfeği alma nedenim ilk tüfeğim gamo hunter Extreme 1250 çok güçlü bir tüfek ancak hassasiyet yok ardından bt 65 aldım hem tüp hemde kompresör zaten vardı buna rağmen bu işlemin çok hantal bir işlem olduğundan ve bt65 çokda hoşuma gitmediğinden arsştırmalarım beni bu tüfeğe yönlendirdi kendim avukatım ve yivli tüfek sahibiyim amacım optikle atış yapmak ve atış yapmayı seviyorum hayırlısı inşallah umarım bu tüfekten memnun kalırım.