Steyr scout

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cs de almıştım ;) B 4 3 ama AWP yanına Desert pilav üstü kuru gibi oluyor ...

Şaka bir yana bizde bu silah yasaları varken bu tip silahları alıp kullanan bulman havalısilah forumlarında biraz zor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• mke ye geldi ve 1 hafta içinde bitti kendimde yivli tüfek var 7 mm rem mag çapta acaba merak ettim benim gibi sitede yivli merakı olan varmı diye

• Merak var da sadece merak safhasında kalıyor maalesef !

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bin kusur dolareslik, orta şekerli Steyr i, madahmiş gibi 7 bin kusur dolarese kaptirmak isteyen mke, zaten akli basinda olan kimseye satamadi, Vergiden muaf akilli bir ekip gelip daha sonra kaptirmak uzere tek seferde hepsini alip gitti. Baska Steyr ithal edilmicekmiş, miş miş de muş muş, sinegi gozunden vurur , 0.5 moa grupman yapar bilmem kac metrede diye, yakinda piyasaya surup 10 bin dolardan kaptirirlar merak etmeyin.

Zamaninda 6500 dolarese Mauser M03, 8 bin dolarese Blaser R8 gibi sahaserleri satan mke nin , ithalatci ile anlasip bu model de resmi kaptirmatorluk yapmasida ayri bir trajedidir.

Yivli ve tabanca konusunda zir cahil olan yurdum insanina kaptirmak cocuk oyuncagi bunlari.

Vergiden muaf olan, ballı tayfasindan birisi olsam, alirdim.bir mauser 98 benzeri cz550 yada remington 700 benzeri 557 , 2400 dolarese lux kundakli bakardim keyfime.

Bu vergi sistemi oldugu surece ne yivli tufek ne tabanca ile, işim olmaz. En azindan kravatlıları ile işim olmaz.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Sayın komser özellikle son cümleye katılıyorum şuanki yasalar ile kravatlı akıl kârı değil

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto