tahoye adlı kullanıcının mesajları

Herkese merhabalar meydan avdan almış olduğum hw97 k tüfeğin kutusunu açtım mermiyi sürdüm kurma kolunu kurdum tüfek Pelleti çok yavaş atıyor ve sesi inanılmaz az çıkıyor sanki yayı yokmuş gibi ne yapacağımı söylermisiniz

Hatsan bt 65 ime aldığım hatsan marka pompa hava basmıyor çok sertleşti.Ve ısınıyor.Ne kadar pompa lasamda bir degisiklik yok.Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Bt 65 kullanıyorum grupmanla ilgili sıkıntı vardı acaba o ringlerle ilgili sorun vardır diye servise gönderdim 20 gün kadar serviste bekledi geldi yine aynı
    Kullanmaya devam ettim bu defa da hn marka field Target isimli saçmada yarı yarıya saçmalar eziliyor yani Bolt kolu ne ileri nede geri geliyor akabinde hızla ileri ittirdiğimde saçma abuk sabuk bir yere gidiyor.

İstanbuldasınız galiba bana sadece tüfeği söküp o ringlerin yerlerini göstermenin bunu Video şeklinde bana atsanız beni büyük bir sıkıntı dan kurtaracak sınız tabi bunun bi acelesi yok ne zaman isterseniz olur eğer bu işin içinden çıkamaz sam at 44 almaya niyetliyim onun mekanik aksamının daha basit olduğunu ve youtube da heryeri ile ilgili videolar mevcut

Ayrıca dediğiniz Pelleti hangi siteden güvenilir bir şekilde alabilirim güvenilir den kastım elinde olmamasına rağmen siteden varmış gibi gösterenler

Syn HPI ayağı ve dürbünü değiştirdim.ayak mak milmont 500 euroluk ayak dürbün üst sınıf bir kendi yivli tüfeklerimde kullandığım dürbün scdmıt bender Zenit buna rağmen bozuk servise gitti hatta tüm o ringlerin değişmesi gerektiğinin notunu düştük lakin tüfek geldi aynı tüfek neyse kendimizin değiştirme imkanı varsa kendim değiştirmek istiyorum lakin o ringleri nerden bulabilirim bilmiyorum

Arkadaşlar şu anda bt 65 kullanıyorum.tüfeğimle ilk geldiğinde güzel grupman çıkarırken şimdi su koyverdi servise gitmesine rağmen bi düzeltme halen yok bir tane de at 44 almak istiyorum en sorunsuz ve tatminkar at 44 hangisi

• İyi akşamlar yivli tüfek kullanıcısı ve avukat olarak sorunlarını cevaplayalım.Öncelikle o tüfeği bulundurma ruhsatlı alabilirsin bir sıkıntı yok ancak öncelikle üstüne kayıtlı yivsiz tüfeğin olmak şartıyla kar98 efsane bir yivli tüfekdir.cz,hemym,sauer hepsi aynı 3kilit bulunan sistemi kullanıyorlar.inanılmaz güvenli.Blazer gibi tek kilit yok tüm bu tüfeklerin inceledim kar98 hariç ama kullandığımız yivlilerin atası fişeklerini daima bulamazsın ama 308 her zaman fişeği MKE den bulabilirsiniz yıllık 200 adet hakkınız var ben 7 mm rem mag kullanıyorum alın cz 550 30 06 yada 308 bakın keyfini bu arada 308 7.62 #51 dir bilginize yani g3 ler le aynı fişek.cz ler türkiye şartlarında kullanılacak fiyat fayda oranı en yüksek tüfektir.saygılarımla

Peki bu tüfeklerin tek sürümlük atışlar yapıldığı söyleniyor bu ne demek böyle bir Video izleyemedim bu tüfeğin beni cezbeden tarafı küçük ve namlu kalitesinin yanında mekaniğinin basit olması avfoniyle görüşsemde tüfeği satmak için herşeyi istediğim yönde cevaplamaları muhtemel keşke bir kullanıcısı olsaydı