BSA Scorpion se

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Avfoni firması BSA tüfeklerin Türkiye distribitörü. Yerleri Ankara'da. Birmingham Small Arms firması özellikle soğuk dövme çelik namlularıyla Avrupa piyasasında meşhur. Kendim de bu firmanın ürettiği bir namluya sahip olan Cometa Lynx V10 5.5mm kullanıyorum. Sanat eseri bir namlusu var. İngiliz malı olması da işçilik açısından bir güven olşuturuyor. Avfoni ile kuzenim görüştüğünde istediğimiz BSA modelinin getirtilebileceğini söylemişlerdi. Sizde daha geniş bilgi için firma ile görüşün derim.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Peki bu tüfeklerin tek sürümlük atışlar yapıldığı söyleniyor bu ne demek böyle bir Video izleyemedim bu tüfeğin beni cezbeden tarafı küçük ve namlu kalitesinin yanında mekaniğinin basit olması avfoniyle görüşsemde tüfeği satmak için herşeyi istediğim yönde cevaplamaları muhtemel keşke bir kullanıcısı olsaydı

• Avfoni ciddi bir firma, sana yalan söyleyeceklerini sanmıyorum. Tekli sürüm dedikleri pelleti namluya elle sürme olayı. Şarjörsüz kullandığın zaman böyle kullanılıyor sanırım. Mesela benim Cometada tekli kulanım için bir aparat var. İstersen elle tek sürüm istersen 14 lü şarjörle kullanabiliyorsun. Bunda nasıl tam bilmiyorum dediğim gibi Avfoni ile görüşmen en açık cevap olacaktır. Mümkünse alıdığın cevapları buraya yazarsan bizde istifade etmiş oluruz.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Peki bu tüfeklerin tek sürümlük atışlar yapıldığı söyleniyor bu ne demek böyle bir Video izleyemedim bu tüfeğin beni cezbeden tarafı küçük ve namlu kalitesinin yanında mekaniğinin basit olması avfoniyle görüşsemde tüfeği satmak için herşeyi istediğim yönde cevaplamaları muhtemel keşke bir kullanıcısı olsaydı

Avfoni ile gönül rahatlığı ile sorulanız hakkında görüşüp bilgi alabilirsiniz,Saolsunlar şimdiye kadar telefon ile sorduğum tüm soruları yanıtsız bırakmadılar.

• Avfoni ile gönül rahatlığı ile sorulanız hakkında görüşüp bilgi alabilirsiniz,Saolsunlar şimdiye kadar telefon ile sorduğum tüm soruları yanıtsız bırakmadılar.

Aynen katılıyorum..
    Aynı şekilde daha önce bir kaç mail göndermiştim..

Maillerim her defasında cevaplandığı gibi, daha ayrıntılı bilgiler için ulaşabileceğim isimler ve telefon numaraları verilmişti ve konuyla alakalı olarak öneri ve tavsiyelerde bulunulmuştu..

Bence fazlası ile ilgileniyorlar müşterileri ile..