suayip kaplan adlı kullanıcının mesajları

arkadaslar gamoyu bilmem ama steoger teknik servisinden cok menununum 5 ay once tufegim arizalandi steogeri aradim ve anlasmali kargosunu sordum mng oldugunu soylediler ve karsi odemeli gonderbilirsiniz ucuz olur dediler.kargoya gittim sirketin karsi odemeli kargo kabul etmedigini solediler.bunun uzerine tekrar sirketle temas kurdum ve kargo subesi ile bizzat gorustuler. Vel hasili tufegi gonderdim a dan z ye butun tamir ve bakimlari yapildi tufek 1 hafta icinde elime ulasti ve kargo dahil 1 kurus dahi ucret odemedim.gorustugum sorumlu sanirim ismi ayse hanimdi musteri ile ilgisinden cok memnun kaldim.bu arada tufegimin garantisi yoktu

hocam moa degeri dusuk olan orijinal ve kaliteli red dot almaniz gerekiyor em az 3 moa ama 1 moa degeri olan paralax ve multicolor hatasi olmayanlari arastirmak lasim tabi mal kaliteli olunca fiyat da artiyor bu da bi dez avantaj is bu hale gelince kaliteli red dot mu yoksa kaliteli durbun mu iyi sonuc verir secim yapmak gerekiyor

weihrauch, diana vs.vs. tufeklerinin yeteri kadar kullanicisi ile bulusamadigina inaniyorum zira bu tufekleri tartismaya gerek yok fakat yabanci uretim olduklarindan fiyatlari yuksek herkes alamiyor...yerli uretim daha az model ama daha yuksek kalite uretse boyle tufeklere en az
    Yari fiyatina sahip olabiliriz diye dusunuyorum... Simdilik mod 125 kullaniyorum memnunnum ama neden daha iyisi daha stabili olmasin ki demekten kendimi alamiyorum.... Hatsandan da musteri iliskisi servis falan on numara hakkini yememek lasim...

125 ile arasinda yay farkı var guc olarak biraz daha dusuk olur sadece o da uzun mesafe atisinda ve tahribatta bir tik daha altta kalmasini saglar fakat fiyat agirlik acisindan gayet başarılı bir ürün

hatsan striker eedge baslangic icin guzel bir tüfek ve su anda kampanyali gayet de ekonomik ... Ortalama 50 atista bir gez gevsiyordu siktim yapistirdim care olmadi bir de kirinca zor kapaniyordu hatta kapatirken icinden sacma düşüyordu silahin vortex uyumludur hatsan sitesinde yaziyor... Bence bu silahi hafif olan red dot ile kullanmak baslngic seviyesi icin tatmin edici olacaktir ama dürbün ile kullnacaksaniz tek parca dampa ayak lastikli montaj ve bunhsell 9×32 gibi hafif durbunler ile kuanilabilir 100mt den sonra ne kadar istikrarli atis yapilir bilmiyorum ama pellet olarak en az gamo pro serisi kullanilmasi taraftariyim

hatsan striker edge tufegimle red dot kullanmak istiyorum fakat yayli tufeklerde tepme kuvvetinden dürbün ayarinin bozulmasi gibi sorunlar rdd dot ile de oluyor mu merak ediyorum bilenler cevap yazabilirse sevinirim simdiden teşekkürler